KB ČESKÝ POHÁR

PRŮBĚŽNÉ VÝSLEDKY ZA ROK 2017


Výsledky ženy

Poř. Jméno závodníka Sportovní klub Skupina Pardubice - CZE OLOMOUC NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ PRAHA BRNO OLOMOUC. Celkem
1 KACANU Eva AK Olomouc F54 8 9 9 8 8   42
2 MUZIKOVÁ Anna SC JÚ Praha F32 9 8 8 7 7   39
3 NOVÁKOVÁ Kateřina SC JÚ Praha F55 6 7 6 5 5   29
4 OBROVÁ Miroslava AK Olomouc F57 5 6 5 6 6   28
5 ČELANSKÁ Barbora SC JÚ Praha F32 7 5 7   3   22
6 MARCANÍKOVÁ Anna AC Wozmeni Zlín F33 4 4   4 4   16
7 PÍSAŘÍKOVÁ Vendula Atletika BB Pardubice F32 3 3 3 2     11
8 SEKYROVÁ Adéla AK Olomouc F32 2 2 2   2   8
9 MOŠOVSKÁ Rozálie SC JÚ Praha F54     4 3     7
10 KVAPILOVÁ Eva AK Olomouc F31 1 1 1 1 1   5

Výsledky muži

Poř. Jméno závodníka Sportovní klub Skupina Pardubice - CZE OLOMOUC NOVÉ MĚSTO NAD METUJÍ PRAHA BRNO OLOMOUC. Celkem
1 ZACH Martin Atletika BB Pardubice F51 21 16 13 18 11   79
2 BĚLEŠ Radim SK Nové Město n. M. F51 17 13 12 20 15   77
3 KISÝ Aleš SK Nové Město n. M. F53 20 15 10 17 14   76
4 VANĚK Jan Atletika BB Pardubice F51 16 12 11 16 12   67
5 ENGE Michal Atletika BB Pardubice F51 18 11   19 13   61
6 PETROUŠ Jaroslav Atletika BB Pardubice F57 19 14 8 15     56
7 LIŠKA Přemysl AC Wozmeni Zlín F57 9 9 5 10 9   42
8 SERBUS František SC JÚ Praha F32 13   7 11 10   41
9 NÁČIN Stanislav AC Wozmeni Zlín F54 11 8 6 7 8   40
10 ŠČAMBURA Dušan AK Olomouc F55 12 10   8 7   37
11 KADLÍK Vladimír SK Moravia Brno F54 8 7 2 6 6   29
12 ŠTIAK Josef SK Nové Město n. M. F56 14     14     28
13 ZVOLÁNEK Martin SK Nové Město n. M. F51 15   9       24
14 KONEČNÝ Vojtěch Atletika Ostrava ZTP F52 6 5 4 4 5   24
15 VESECKÝ Petr Atletika BB Pardubice F51 10   3 9     22
16 VARTOŇ Filip AK Olomouc F52 7 4   3     14
17 BLÁHA Milan SK Nové Město n. M F54       13     13
18 VÁGNER Jiří Atletika BB Pardubice F51       12     12
19 ŠTĚPJÁK Lukáš Atletika BB Pardubice F57 5 6         11
20 KROUŽEL Leoš Atletika BB Pardubice F53 4 3 1       8
21 BROŹ Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F53       2 4   6
22 KOLSKÝ Jiří AFK Chrudim TPS F54       5     5
23 KUNC Lukáš AK Olomouc F55 3 2         5
24 DOLEŽEL Matěj Atletika Ostrava ZTP F33         3   3
25 KISELA Artur SC JÚ Praha F32       1 2   3
26 HORSKÝ Petr Atletika BB Pardubice F55 2           2
27 URBANEC Lukáš Atletika Ostrava ZTP F52 1 1         2
28 HORSKÝ Marek Atletika Ostrava ZTP F34         1   1