XIX. ROČNÍK KB ČESKÉHO POHÁRU

PARDUBICE

8.5.2017


Výsledková listina ženy

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1 MUZIKOVÁ Anna SC JÚ Praha F32

7.75

61.072

16.91

75.932 Kuželka 75.932 9
2 KACANU Eva AK Olomouc F54 10.08 54.605 5.46 70.909 Koule 70.909 8
3 ČELANSKÁ Barbora SC JÚ Praha F32 14.59 65.514 Kuželka 65.514 7
4 NOVÁKOVÁ Kateřina SC JÚ Praha F55 15.80 64.834 12.20 62.919 Disk 64.834 6
5 OBROVÁ Miroslava AK Olomouc F57 18.09 56.355 6.67 62.629 Koule 62.629 5
6 MARCANÍKOVÁ Anna AC Wozmeni Zlín F33

7.43

51.383

3.86

60.407 Koule 60.407 4
7 PÍSAŘÍKOVÁ Vendula Atletika BB Pardubice F32 3.09 45.778 9.06 40.683 Koule 45.778 3
8 SEKYROVÁ Adéla AK Olomouc F32 2.91 22.931 7.30 32.780 Kuželka 32.780 2
9 KVAPILOVÁ Eva AK Olomouc F31 0.67 1.65 14.398 Kuželka 14.398 1

Výsledková listina muži

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1 ZACH Martin Atletika BB Pardubice F51 26.22 89.397 Kuželka 89.397 21
2 KISÝ Aleš SK Nové Město n. M. F53 7.80 87.346 Koule 87.346 20
3 PETROUŠ Jaroslav Atletika BB Pardubice F57 39.72 83.498 Disk 83.498 19
4 ENGE Michal Atletika BB Pardubice F51 24.43 83.294 Kuželka 83.294 18
5 BĚLEŠ Radim SK Nové Město n. M. F51 24.13 82.271 Kuželka 82.271 17
6 VANĚK Jan Atletika BB Pardubice F51 23.70 80.805 Kuželka 80.805 16
7 ZVOLÁNEK Martin SK Nové Město n. M. F51 22.88 78.009 Kuželka 78.009 15
8 ŠTIAK Josef SK Nové Město n. M. F56 28.48 64.993 26.91 77.128 Oštěp 77.128 14
9 SERBUS František SC JÚ Praha F32 15.78 73.911 27.09 74.423 Kuželka 74.423 13
10 ŠČAMBURA Dušan AK Olomouc F55 22.11 71.277 7.74 63.651 Oštěp 71.277 12
11 NÁČIN Stanislav AC Wozmeni Zlín F54 16.05 51.344 6.63 64.873 Koule 64.873 11
12 VESECKÝ Petr Atletika BB Pardubice F51 7.89 63.783 18.92 64.507 Kuželka 64.507 10
13 LIŠKA Přemysl AC Wozmeni Zlín F57 29.33 61.657 8.00 56.101 Disk 61.657 9
14 KADLÍK Vladimír SK Moravia Brno F54 16.12 56.443 5.85 57.241 Koule 57.241 8
15 VARTOŇ Filip AK Olomouc F52 10.78 50.897 Disk 50.897 7
16 KONEČNÝ Vojtěch Atletika Ostrava ZTP F52 10.72 50.614 4.82 46.257 Disk 50.614 6
17 ŠTĚPJÁK Lukáš Atletika BB Pardubice F57 23.92 50.284 18.10 41.457 Disk 50.284 5
18 KROUŽEL Leoš Atletika BB Pardubice F53 11.43 43.279 8.20 36.251 Disk 43.279 4
19 KUNC Lukáš AK Olomouc F55 11.89 31.281 5.20 42.763 Koule 42.763 3
20 HORSKÝ Petr Atletika BB Pardubice F55 14.47 38.069 11.92 38.427 Oštěp 38.427 2
21 URBANEC Lukáš Atletika Ostrava ZTP F52 8.03 37.913 6.52 35.224 Disk 37.913 1

NOVÝ ČESKÝ REKORD - zvýrazněno červeně

 

OSTATNÍ - Výsledková listina ženy

Poř. Závodník Sport. klub Skup. Disk % Disk Oštěp % Oštěp Koule % Koule Nejlepší Nejlepší-Výkon%
1 BERNÁ Eva Spastic Handicap F37 28,22 79,292 18,58 55,380 10,82 87,611 Koule 87,611
2 MOŠOVSKÁ Rozárie SC JÚ Praha F54     9,84 52,340 3,71 48,182 Oštěp 52,340
3 UČŇOVÁ Adéla SC JÚ Praha F55     7,63 39,350 3,68 44,933 Koule 44,933

OSTATNÍ - Výsledková listina muži

Poř. Závodník Sport. klub Skup. Disk % Disk Oštěp % Oštěp Koule % Koule Kuželka % Kuželka Nejlepší Nejlepší-Výkon%
1 KUREJA Marian ŠK Spotlife BB F51 10,20 82,458         27,09 92,363

Kuželka

92,363
2 KUKLA Martin AK Olomouc F37    

41,12

81,313         Oštěp 81,313
3 VRÁTIL Petr Spastic Handicap F38 35,20 72,161 41,22 80,681 11,13 72,555     Oštěp 80,681
4 PALLAG Michal Spastic Handicap F37 34,76 64,972     10,35 68,452     Koule 68,452
5 VÁGNER Jiří Atletika BB Pardubice F51             18,85 64,269 Kuželka 64,269
6 KLIMEŠ Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F56 15,94 36,376     7,67 62,510     Koule 62,510
7 ADAMČÍK Martin Spastic Handicap F42 29,18 61,717     7,97 52,331     Disk 61,717
8 KOHOUT Jiří Spastic Handicap F37 31,55 58,972 29,79 58,908         Disk 58,972
9 DVOŘÁK Martin Spastic Handicap F34 20,76 49,264 14,45 38,046 7,50 58,916     Koule 58,916
10 POLÁČEK Michal Atletika BB Pardubice F55 15,15 39,858 17,07 55,029 6,29 51,727     Oštěp 55,029
11 VIMMER Michal Spastic Handicap F37 25,93 48,467 21,45 42,416 7,91 52,315     Koule 52,315
12 BROŹ Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F53 12,17 46,081     4,17 46,697     Koule 46,697
13 BRYCH Oldřich Atletika BB Pardubice F37     15,45 30,552 6,92 45,767     Koule 45,767
14 ŠOUN Bohumil Spastic Handicap F33     7,62 30,838 5,34 45,680     Koule 45,680
15 VOTÁPEK Martin Atletika BB Pardubice F54 9,86 31,542 10,15 35,539 4,27 41,781     Koule 41,781
16 DOUDA Marek TJ Nola Teplice F34 16,06 38,111 12,05 31,727 5,20 40,848     Koule 40,848
17 GROH Martin Atletika BB Pardubice F37 11,79 22,037 9,55 18,885         Disk 22,037
18 TERESKA Michal Atletika BB Pardubice F32             4,89 13,434

Kuželka

13,434