XX. ROČNÍK KB ČESKÉHO POHÁRU

PRAHA    

16.9.2018


Výsledková listina ženy

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1 OBROVÁ Miroslava AK Olomouc F56 18.89 80.554 14.47 64.627 Disk 80.554 9
2 KACANU Eva AK Olomouc F54 5.34 69.351 Koule 69.351 8
3 MUZIKOVÁ Anna SC JÚ Praha F32 7.44 58.629 15.13 67.939 Kuželka 67.939 7
4 MARCANÍKOVÁ Anna AC Wozmeni Zlín F33 7.93 54.841 4.30 67.293 Koule 67.293 6
5 NOVÁKOVÁ Kateřina SC JÚ Praha F55 16.34 67.050 13.02 67.148 Oštěp 67.148 5
6 UČŇOVÁ Adéla SC JÚ Praha F55 10.40 53.636 4.08 49.817 Oštěp 53.636 4
7 ŽIDLICKÁ Kristina Atletika Ostrava ZTP F56 7.87 35.150 4.53 51.653 Koule 51.653 3
8 MORCINKOVÁ Lenka AC Wozmeni Zlín F34 5.75 23.760 6.70 30.692 Oštěp 30.692 2
9 KVAPILOVÁ Eva AK Olomouc F31 1.56 12.293 2.93 25.567 Kuželka 25.567 1

Výsledková listina muži

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%   Body/Poř.
1 VANĚK Jan Atletika BB Pardubice F51 25.98 88.578 Kuželka 88.578 15
2 ZACH Martin Atletika BB Pardubice F51 25.75 87.794 Kuželka 87.794 14
3 ENGE Michal Atletika BB Pardubice F51 25.60 87.283 Kuželka 87.283 13
4 KISÝ Aleš SK Nové Město n. M. F53 7.78 87.122 Koule 87.122 12
5 PETROUŠ Jaroslav Atletika BB Pardubice F57 40.77 85.705 Disk 85.705 11
6 BĚLEŠ Radim SK Nové Město n. M. F51 25.04 85.373 Kuželka 85.373 10
7 ŠTIAK Josef SK Nové Město n. M. F56 30.23 68.987 28.57 81.886 Oštěp 81.886 9
8 LIŠKA Přemysl AC Wozmeni Zlín F57 33.26 69.918 22.65 51.878 Disk 69.918 8
9 KADLÍK Vladimír SK Moravia Brno F54 6.90 67.515 Koule 67.515 7
10 NÁČIN Stanislav AC Wozmeni Zlín F54 17.03 54.479 6.88 67.319 Koule 67.319 6
11 BROŽ Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F53 15.00 56.797 5.67 63.494 Koule 63.494 5
12 MAJO Jan Atletika Ostrava ZTP F34 12.41 32.675 6.32 49.647 Koule 49.647 4
13 ŽÍDEK David Atletika Ostrava ZTP F53 8.38 31.730 3.68 41.209 Koule 41.209 3
14 TEICHMANN Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F34 12.12 28.761 8.21 21.617 Disk 28.761 2
15 HORSKÝ Marek Atletika Ostrava ZTP F34 8.97 21.286 10.20 26.856 Oštěp 26.856 1

NOVÝ ČESKÝ REKORD - zvýrazněno červeně

 

OSTATNÍ - Výsledková listina ženy

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%
1 VYBOŠŤOKOVÁ Lucie Atletika Ostrava ZTP F56 6.50 29.031 4.16 47.434 Koule 47.434

OSTATNÍ - Výsledková listina muži

Poř.   Závodník   Sport. klub   Skup.   Disk   % Disk   Oštěp   % Oštěp   Koule   % Koule   Kužel   % Kužel   Nejlepší   Výkon%
1 KISELA Artur SC JÚ Praha F32 7.76 36.347 13.23 36.346 Disk 36.347
2 SALÁK Tomáš SK Kociánka Brno F35 11.89 25.825 15.31 35.981 Oštěp 35.981