STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2008 Tisk E-mail
Sobota, 08 listopad 2008

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu po jedenáctém turnaji, který se konal v Brně.

Výsledková listina - skupina A

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice I Prostějov Liberec Turnov Cheb Praha Žďár nad Sázavou Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Tauš René 1-20     1-20 2-19 1-20 1-20     1-20 1-20 120
2 Stefanu Michal     1-20   1-20 2-19   1-20   2-19 2-19 117
3 Zmrzlý Karel 3-18 1-20 2-19 8-13 4-17 4-17 3-18 3-18 2-19 4-17 4-17 112
4 Hadrava Jaroslav 5-16 4-17   4-17   5-16 2-19 5-16   3-18 3-18 105
5 Kadlík Vladimír 6-15 3-18 6-15 6-15 3-18 8-13 4-17 4-17 3-18 6-15 6-15 103
6 Trčka Lubomír 2-19 2-19   2-19       2-19 1-20     96
7 Ribka Bohuslav 7-14 6-15 5-16 7-14 8-13 9-12     4-17 8-13 7-14 90
8 Suja Jan 14-7   3-18 5-16 9-12 10-11   9-12 6-15 15-6 9-12 85
9 Sucharda Jiří     4-17 10-11 10-11 6-15     5-16 11-10   80
10 Harant Tomáš 10-11 7-14 7-14 9-12 12-9 13-8   7-14   10-11   76
11 Zvolánek Martin 9-12 5-16   11-10   3-18       7-14   70
12 Vintrlík Ladislav 13-8 8-13 8-13       10-11   7-14 12-9 12-9 69
13 Kalousek Miloš 15-6     12-9 6-15 11-10 6-15       8-13 68
14 Fiala Pavel 12-9     15-6 11-10 12-9 9-12 8-13 8-13 16-5 10-11 68
15 Glazar František 4-17     3-18           5-16 5-16 67
16 Přibyl Tomáš 8-13       5-16   5-16 6-15   14-7   67
17 Tvrz Jaromír 11-10   9-12 13-8 13-8   7-14   9-12 13-8   64
18 Procházka Vojtěch 16-5 9-12 10-11 14-7     8-13 10-11   17-4 11-10 64
19 Pivarčiová Jitka         7-14 7-14       9-12   40
20 Hudeček Vratisl.                       0

 

 

Výsledková listina - skupina B

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice I Prostějov Liberec Turnov Cheb Praha Žďár nad Sázavou Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Suchánek Jiří 1-20 1-20 2-19 6-15 1-20 1-20 2-19 1-20 1-20 1-20 1-20 120
2 Urban Pavel 10-11   4-17 5-16 7-14 2-19 9-12 3-18 6-15 2-19 5-16 105
3 Vašíček Vojtěch   4-17 6-15       3-18 6-15 2-19 7-14 2-19 103
4 Jedlička Zdeněk 4-17 8-13 3-18 4-17 3-18         4-17   100
5 Krejčí Milan 5-16 6-15 5-16 7-14 5-16 5-16 4-17 4-17   6-15 7-14 98
6 Motyčka Lad. 6-15 2-19   9-12     11-10 5-16 11-10 3-18 3-18 98
7 Skyba Radek 7-14 10-11 10-11 3-18 4-17 3-18 8-13   9-12 8-13 4-17 97
8 Danko Štefan   9-12 8-13 8-13 2-19 7-14 7-14   5-16   9-12 89
9 Navrátil Stan.   5-16         5-16 7-14 4-17 9-12 8-13 88
10 Kebísek Ivan 8-13 12-9 9-12 11-10 6-15 4-17   10-11 10-11 11-10   79
11 Gronych Jiří   3-18 1-20 2-19         3-18     75
12 Kubaň Jan 3-18 13-8       6-15   2-19 7-14     74
13 Páralová Markéta 9-12 11-10 11-10 10-11 8-13   6-15 9-12   10-11 10-11 74
14 Habětinková Spom 11-10 14-7 12-9 12-9 9-12 8-13 12-9 11-10 12-9 12-9 11-10 64
15 Novák Pavel             10-11 8-13 8-13   6-15 52
16 Kábrt Bohumil       1-20     1-20         40
17 Pleva Jiří 2-19                 5-16   35
18 Fedorová Mart.   7-14 7-14                 28
19 Kvoch Tomáš                       0
20 Bosák Pavel                       0
21 Zich Libor                       0

 

 

Výsledková listina - skupina C

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice I Prostějov Liberec Turnov Cheb Praha Žďár nad Sázavou Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Tláskal Vladimír   1-20 2-19 2-19 2-19   2-19 2-19 1-20 2-19 1-20 117
2 Mrázek Jan   2-19 1-20 3-18     1-20 3-18 2-19     114
3 Zajpt Tomáš 4-17     1-20 1-20   4-17 4-17   1-20   111
4 Bobek Jiří 3-18   3-18 4-17 3-18 3-18   7-14 3-18 3-18   108
5 Melkus Ivo   7-14 6-15 9-12 4-17 7-14 6-15 5-16 9-12 4-17 3-18 98
6 Hora Antonín 5-16 5-16 5-16 7-14     5-16 6-15 5-16 6-15 4-17 97
7 Antonín Jiří 6-15 9-12 9-12 6-15 6-15 11-10   8-13 4-17 5-16 2-19 97
8 Lukešová Ivana 8-13 4-17     7-14 4-17 8-13 11-10 6-15 11-10 9-12 89
9 Bobková Naďa 10-11   8-13 12-9 9-12 5-16   13-8 8-13 8-13   78
10 Juřica Petr   6-15 4-17         9-12 7-14   6-15 73
11 Pešek Ladislav 9-12           7-14 12-9 12-9   17-4 48
12 Schmidt Marek           1-20   1-20       40
13 Adámek Petr     7-14           10-11   8-13 38
14 Klíma Jaroslav       11-10 5-16         10-11   37
15 Bína Daniel           2-19 3-18         37
16 Macíček Libor               10-11   9-12 10-11 34
17 Gottlieb Petr 12-9 8-13       9-12           34
18 Zapadlo Karel   3-18   5-16               34
19 Štěpánková Barbora   13-8 10-11           14-7   13-8 34
20 Bubla Jiří       8-13 8-13             26
21 Coufal Jan 13-8 14-7       13-8           23
22 Charvátová Michaela   12-9   13-8   17-4           21
23 Moravcová Jana                 11-10   11-10 20
24 Vokáč Martin 1-20                     20
25 Mentznerová Beáta   10-11             13-8     19
26 Špidlen Miroslav 2-19                     19
27 Kříž Jiří                   12-9 12-9 18
28 Žák Jiří                     5-16 16
29 Šaňková Dana           8-13         18-3 16
30 Hrbek Miroslav           6-15           15
31 Kroužel Leoš                 16-5 14-7 19-2 14
32 Fedra Petr                     7-14 14
33 Vaněk Jan 7-14                     14
34 Krpálek Jaromír                   7-14   14
35 Pobucký Martin   11-10             17-4     14
36 Tománek Jan             9-12         12
37 Tesař Pavel       10-11               11
38 Lindák Petr           10-11           11
39 Mrtková Jarmila 11-10                     10
40 Obořil Vladimír           12-9           9
41 Mach Roman                   13-8   8
42 Leskovjan Lukáš           14-7           7
43 Kolaříková Simova                     14-7 7
44 Kniezková Martina                   15-6   6
45 Pokorná Michaela                 15-6     6
46 Kyjánek Bohuslav                     15-6 6
47 Rejfíř Josef           15-6           6
48 Nejedlý Luboš           16-5           5
49 Koubek Jaroslav                     16-5 5
50 Kovařík Václav           18-3           3

 

 

 

Aktualizováno ( Pondělí, 10 listopad 2008 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials