STOLNÍ TENIS - Český pohár Cheb Tisk E-mail
Sobota, 05 červenec 2008

Mezinárodní turnaj ve stolním tenise vozíčkářů Cheb.

V sobotu se uskutečnil v Chebu jubilejní 10. ročník turnaje vozíčkářů ve stolním tenise s mezinárodní účastí, který je součástí bodovaných turnajů o Český pohár. Turnaj zahájili hejtman karlovarského kraje Josef Pavel a chebský starosta Jan Svoboda. Účast byla velmi slušná, hrálo se na šestnácti stolech a elitní skupina A byla velmi kvalitní. Tentokrát ze zahraničních hráčů přijel do skupiny A německý reprezentant Dietmar Kober, dále do B tři Němci /z toho jedna žena/ a do C další tři Němci. Na tomto turnaji si tak hráči zahráli nejen proti svým stálým soupeřům a byla to zajímavá konfrontace.

Ve skupině A zvítězil bez porážky právě Dietmar Kober, druhý byl René Tauš a až třetí místo obsadil Michal Stefanu, který nás jako jediný bude reprezentovat na paralympiádě v Pekingu. Tradičně na tomto turnaji byla početná skupina C, ve které hrají především začínající hráči nebo ti, co si jen chtějí příležitostně zahrát. K výročí 10. ročníku bylo pro všechny připraveno mnoho dárků, každý byl obdarován upomínkovým hrnečkem a zvláštní ceny za „věrnost“ – účast na každém ročníku získali Tomáš Harant, Miroslav Hrbek, Jitka Pivarčiová, Ivana Lukešová, Jan Suja a Pavel Urban.

Po turnaji bylo připraveno grilování a společenské setkání. Záznam celé akce bude v nejbližším vydání Paralympijského magazínu na ČT. Tak se dívejte!

Autor: Jaroslav Hadrava

Aktualizováno ( Pátek, 11 červenec 2008 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials