STOLNÍ TENIS - Český pohár Cheb Tisk E-mail
Sobota, 05 červenec 2008

Mezinárodní turnaj ve stolním tenise vozíčkářů Cheb.

V sobotu se uskutečnil v Chebu jubilejní 10. ročník turnaje vozíčkářů ve stolním tenise s mezinárodní účastí, který je součástí bodovaných turnajů o Český pohár. Turnaj zahájili hejtman karlovarského kraje Josef Pavel a chebský starosta Jan Svoboda. Účast byla velmi slušná, hrálo se na šestnácti stolech a elitní skupina A byla velmi kvalitní. Tentokrát ze zahraničních hráčů přijel do skupiny A německý reprezentant Dietmar Kober, dále do B tři Němci /z toho jedna žena/ a do C další tři Němci. Na tomto turnaji si tak hráči zahráli nejen proti svým stálým soupeřům a byla to zajímavá konfrontace.

Ve skupině A zvítězil bez porážky právě Dietmar Kober, druhý byl René Tauš a až třetí místo obsadil Michal Stefanu, který nás jako jediný bude reprezentovat na paralympiádě v Pekingu. Tradičně na tomto turnaji byla početná skupina C, ve které hrají především začínající hráči nebo ti, co si jen chtějí příležitostně zahrát. K výročí 10. ročníku bylo pro všechny připraveno mnoho dárků, každý byl obdarován upomínkovým hrnečkem a zvláštní ceny za „věrnost“ – účast na každém ročníku získali Tomáš Harant, Miroslav Hrbek, Jitka Pivarčiová, Ivana Lukešová, Jan Suja a Pavel Urban.

Po turnaji bylo připraveno grilování a společenské setkání. Záznam celé akce bude v nejbližším vydání Paralympijského magazínu na ČT. Tak se dívejte!

Autor: Jaroslav Hadrava

Aktualizováno ( Pátek, 11 červenec 2008 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials