STOLNÍ TENIS - Mistrovství ČR tříčlenných družstev vozíčkářů Tisk E-mail
Pondělí, 18 srpen 2008

Ve dnech 14.-17. srpna  se v Liberci konalo MČR  tříčlenných družstev  vozíčkářů, kterého se zúčastnilo 24 hráčů v 8 družstev z celé republiky.  Slavnostního zahájení se zúčastnil i předeseda senátu ČR Přemysl Sobotka a další hosté. Turnaj se konal za podpory mnoha partnerů, mezi které patřily VZP, Krajská nemocnice Liberec, firma Herkul, pivovar Konrád a další, kterým tímto děkujeme.  A také celému realizačnímu týmu a sběračům, aktivním hráčům z pořádajícího oddílu.

Mistrovství se zúčastnila  téměř celá špička tohoto sportu  u nás a k vidění byly výborné výkony a plno dramatických zápasů.  Během dvou dnů se odehrálo 28 útkání v družstvech  a  také proběhla soutěž Open jednotlivců, která se hrála novým systémem KO s kvalifikací.

O konečném pořadí rozhodovali až poslední vyrovnané zápasy a mistrem ČR družstev pro rok 2008 se stal tým SKV Otrokovice (ve složení Trčka, Hadrava, Procházka) před pořádajícím oddílem SKST Liberec (Tauš, Přibyl, Suchánek). Třetí skončilo družstvo SK Moravia Brno (Zmrzlý, Kadlík, Vintrlík).  O pořadí na 2. a 3. místě rozhodoval lepší poměr míčků ve prospěch SKST Liberce, protože vzájemný zápas skončil 5:5, na sety to bylo také vyrovnané 17:17.

Soutěž Open jednotlivců vyhrál zástupce domácího oddílu Tauš René před Karlem Zmrzlým z SK Moravia Brno a Lubomírem Trčkou z SKV Otrokovice.

Autor: Mgr. René Tauš

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Sobota, 21 březen 2009 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials