STOLNÍ TENIS - Mistrovství ČR tříčlenných družstev vozíčkářů Tisk E-mail
Pondělí, 18 srpen 2008

Ve dnech 14.-17. srpna  se v Liberci konalo MČR  tříčlenných družstev  vozíčkářů, kterého se zúčastnilo 24 hráčů v 8 družstev z celé republiky.  Slavnostního zahájení se zúčastnil i předeseda senátu ČR Přemysl Sobotka a další hosté. Turnaj se konal za podpory mnoha partnerů, mezi které patřily VZP, Krajská nemocnice Liberec, firma Herkul, pivovar Konrád a další, kterým tímto děkujeme.  A také celému realizačnímu týmu a sběračům, aktivním hráčům z pořádajícího oddílu.

Mistrovství se zúčastnila  téměř celá špička tohoto sportu  u nás a k vidění byly výborné výkony a plno dramatických zápasů.  Během dvou dnů se odehrálo 28 útkání v družstvech  a  také proběhla soutěž Open jednotlivců, která se hrála novým systémem KO s kvalifikací.

O konečném pořadí rozhodovali až poslední vyrovnané zápasy a mistrem ČR družstev pro rok 2008 se stal tým SKV Otrokovice (ve složení Trčka, Hadrava, Procházka) před pořádajícím oddílem SKST Liberec (Tauš, Přibyl, Suchánek). Třetí skončilo družstvo SK Moravia Brno (Zmrzlý, Kadlík, Vintrlík).  O pořadí na 2. a 3. místě rozhodoval lepší poměr míčků ve prospěch SKST Liberce, protože vzájemný zápas skončil 5:5, na sety to bylo také vyrovnané 17:17.

Soutěž Open jednotlivců vyhrál zástupce domácího oddílu Tauš René před Karlem Zmrzlým z SK Moravia Brno a Lubomírem Trčkou z SKV Otrokovice.

Autor: Mgr. René Tauš

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Sobota, 21 březen 2009 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials