STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2009 Tisk E-mail
Sobota, 07 listopad 2009

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2009.

Výsledková listina - skupina A

 

Pořadí Jméno Mohelnice I Klatovy Prostějov Žďár nad Sázavou Cheb Praha Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Tauš René   1-20   1-20     1-20 2-19 1-20 99
2 Glazar František   3-18   2-19   1-20   1-20 2-19 96
3 Trčka Lubomír 2-19   1-20 4-17     2-19   3-18 93
4 Zmrzlý Karel   4-17 2-19 5-16 1-20 2-19   8-13 4-17 92
5 Kadlík Vladimír 1-20 7-14 3-18 6-15 5-16 3-18 3-18 6-15 5-16 90
6 Hadrava Jaroslav   2-19   3-18 2-19     3-18 12-9 83
7 Ribka Bohuslav 3-18 10-11 4-17   7-14 7-14 4-17 5-16 7-14 82
8 Zvolánek Martin 4-17 5-16     4-17   5-16 7-14   80
9 Suchánek Jiří 5-16 6-15   7-14 3-18 4-17 7-14 10-11 9-12 80
10 Přibyl Tomáš 8-13 9-12 9-12 10-11   6-15 6-15 4-17   72
11 Suja Jan 6-15 8-13 7-14 11-10 8-13 5-16 8-13 11-10 8-13 71
12 Sucharda Jiří     5-16 9-12 6-15 8-13 9-12     68
13 Kalousek Miloš   13-8 6-15   12-9 11-10   13-8 6-15 57
14 Harant Tomáš 7-14     12-9 9-12 12-9 9-12 17-4   56
15 Fiala Pavel 11-10 11-10   13-8 10-11 9-12 10-11 12-9 10-11 55
16 Vintrlík Ladislav   14-7 8-13 8-13   10-11   15-6 11-10 54
17 Procházka Vojtěch 10-11 15-6 10-11 14-7 11-10 14-7   14-7   46
18 Tvrz Jaromír 9-12 16-5 11-10 16-5 14-7 15-6 11-10     45
19 Urban Pavel   12-9   15-6 13-8 13-8   16-5   36
20 Hudeček Vratisl.                   0
21 Stefanu Michal                   0

 

 

Výsledková listina - skupina B

 

Pořadí Jméno Mohelnice I Klatovy Prostějov Žďár nad Sázavou Cheb Praha Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Mrázek Jan     6-15 5-16 1-20 2-19 5-16 2-19 1-20 94
2 Gronych Jiří 2-19   2-19 1-20     2-19 7-14   91
3 Vašíček Vojtěch     1-20 4-17   3-18 10-11 4-17 2-19 91
4 Tláskal Vladimír 6-15   3-18 3-18   4-17 1-20   6-15 88
5 Skyba Radek 10-11 1-20 5-16 6-15 5-16   9-12 5-16 4-17 85
6 Krejčí Milan 8-13 2-19 9-12 7-14 2-19 7-14 14-7 11-10 5-16 82
7 Páralová Markéta   4-17 11-10 11-10 4-17 8-13 3-18 10-11 7-14 79
8 Navrátil Stan. 4-17   10-11 8-13   11-10 6-15 3-18 8-13 76
9 Motyčka Lad. 9-12 3-18 8-13 10-11 3-18 6-15   12-9   76
10 Bosák Pavel 1-20   4-17       4-17 1-20   74
11 Zajpt Tomáš 3-18 9-12 7-14     5-16 11-10 9-12   72
12 Jedlička Zdeněk   5-16 13-8 12-9   9-12   8-13 3-18 68
13 Kebísek Ivan 11-10 8-13     7-14   7-14 14-7 9-12 63
14 Novák Pavel 5-16     13-8     8-13 13-8 10-11 56
15 Habětinková Spom 12-9 6-15 12-9 14-7 9-12 12-9 13-8 15-6   54
16 Kubaň Jan   7-14   9-12 6-15 10-11       52
17 Danko Štefan 7-14       8-13   12-9 6-15   51
18 Kábrt Bohumil       2-19   1-20       39
19 Pleva Jiří                   0
20 Fedorová Mart.                   0
21 Pivarčiová Jitka                   0

 

 

Výsledková listina - skupina C

 

Pořadí Jméno Mohelnice I Klatovy Prostějov Žďár nad Sázavou Cheb Praha Mohelnice II Pardubice Brno Body
1 Kvoch Tomáš     1-20   1-20 1-20 1-20 2-19   99
2 Žák Jiří 5-16   2-19 1-20   3-18 2-19 1-20 3-18 96
3 Antonín Jiří 2-19 3-18   2-19 4-17 6-15 3-18 4-17 6-15 91
4 Melkus Ivo 4-17 2-19 5-16 3-18 5-16 4-17 4-17 3-18 4-17 89
5 Hora Antonín 3-18 4-17 4-17 4-17 7-14 2-19 7-14 10-11 9-12 88
6 Mrázková Lucie       7-14 8-13 7-14 5-16 5-16 1-20 80
7 Klíma Jaroslav   5-16     3-18 5-16   6-15 13-8 73
8 Zelený Aleš     8-13 8-13   10-11 11-10 12-9 8-13 60
9 Bína Daniel 1-20 1-20             2-19 59
10 Kroužel Leoš   10-11 9-12 10-11 10-11 11-10   13-8 16-5 55
11 Juřica Petr           9-12 9-12 7-14 5-16 54
12 Macíček Libor       6-15 12-9   8-13 11-10 15-6 53
13 Lukešová Ivana 10-11 7-14       8-13   9-12   50
14 Adámek Petr     6-15       6-15   10-11 41
15 Pešek Vladislav 6-15             8-13 14-7 35
16 Mentznerová Beáta 8-13   10-11       10-11     35
17 Štěpánková Barbora 7-14   7-14             28
18 Zich Libor     3-18           12-9 27
19 Moravcová Jana 9-12 6-15               27
20 Šaňková Dana         9-12 12-9     18-3 24
21 Hrbek Miroslav         2-19         19
22 Pokorná Michaela 13-8           12-9     17
23 Kříž Jiří   9-12             17-4 16
24 Holík Vratislav       5-16           16
25 Bobek Jiří         6-15         15
26 Fedra Petr                 7-14 14
27 Karásek Štěpán   8-13               13
28 Tomeš Michal       9-12           12
29 Žižka Jan         11-10         10
30 Kolaříková Simova                 11-10 10
31 Pobucký Martin 11-10                 10
32 Toučková Kristýna 12-9                 9
33 Synek František         13-8         8
34 Nejedlý Luboš         14-7         7
35 Veselý Petr               14-7   7
36 Janoušek Petr         15-6         6
37 Kříž Jan         16-5         5

 

 

 

 

 

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 08 listopad 2009 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials