STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2010 Tisk E-mail
Sobota, 06 listopad 2010

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2010.

Výsledková listina - skupina A

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Žďár n S Cheb Praha Lomnice Pardubice Brno Body
1 Tauš René 1-20   1-20 2-19   1-20 1-20     99
2 Hadrava Jaroslav 2-19   2-19 1-20 1-20 2-19 2-19     97
3 Zmrzlý Karel 6-15   3-18 4-17 3-18   6-15 3-18 3-18 89
4 Zvolánek Martin   6-15 4-17 5-16 2-19   4-17 5-16   85
5 Kadlík Vladimír 4-17 5-16 5-16 6-15 5-16   7-14 7-14 2-19 84
6 Suchánek Jiří 5-16 1-20 6-15   8-13 8-13 13-8 6-15 4-17 83
7 Mrázek Jan 9-12 9-12 7-14 7-14 4-17 5-16 8-13   7-14 75
8 Trčka Lubomír   2-19       3-18 3-18 4-17   72
9 Ribka Bohuslav 7-14 8-13     7-14 6-15   8-13 5-16 72
10 Přibyl Tomáš 8-13 4-17 10-11 8-13   4-17 10-11 12-9   71
11 Sucharda Jiří 10-11   9-12   6-15 7-14 5-16     68
12 Suja Jan   7-14 8-13   9-12 13-8 9-12 9-12   63
13 Fiala Pavel 14-7 10-11 12-9 9-12 10-11 9-12 11-10   8-13 59
14 Harant Tomáš 11-10 3-18 13-8   11-10 12-9     10-11 58
15 Glazar František 3-18     3-18       2-19   55
16 Tláskal Vladimír 13-8 11-10     13-8 10-11 14-7 11-10 6-15 54
17 Kalousek Miloš 12-9   11-10   12-9   12-9 10-11   48
18 Procházka Vojtěch   12-9     14-7 11-10 15-6 13-8 11-10 44
19 Stefanu Michal               1-20 1-20 40
20 Vintrlík Ladislav   13-8   10-11       14-7 9-12 38
21 Gronych Jiří                   0
22 Tvrz Jaromír                   0

 

Výsledková listina - skupina B

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Žďár n S Cheb Praha Lomnice Pardubice Brno Body
1 Žák Jiří   9-12 5-16 2-19 1-20 8-13 2-19 1-20 1-20 98
2 Urban Pavel 1-20 4-17 2-19 3-18 2-19 5-16 1-20 3-18   96
3 Navrátil Stan. 3-18 1-20   4-17 4-17 12-9 5-16   3-18 90
4 Krejčí Milan 2-19 6-15 4-17 13-8 7-14 3-18 11-10 5-16 2-19 89
5 Kábrt Bohumil     1-20 1-20   1-20 3-18     78
6 Kebísek Ivan 6-15 10-11   7-14 6-15 10-11 10-11 6-15 5-16 75
7 Danko Štefan   11-10 7-14 5-16 9-12   4-17 10-11 6-15 74
8 Skyba Radek   7-14   12-9 3-18 11-10 9-12 4-17 8-13 74
9 Jedlička Zdeněk 4-17 3-18 3-18     2-19       72
10 Zajpt Tomáš   5-16 6-15 15-6   9-12 12-9 2-19   71
11 Páralová Markéta 9-12 8-13 9-12 16-5 8-13 7-14 6-15 7-14   69
12 Melkus Ivo 10-11 13-8   11-10   6-15 8-13 9-12 4-17 68
13 Motyčka Lad. 5-16 12-9 8-13 8-13 5-16         67
14 Kubaň Jan 11-10     9-12 10-11     8-13 7-14 60
15 Antonín Jiří 8-13 14-7 10-11 17-4   13-8 13-8 11-10 9-12 54
16 Vašíček Vojtěch       10-11   4-17 7-14   10-11 53
17 Bosák Pavel   2-19   6-15           34
18 Novák Pavel 7-14     14-7 11-10         31
19 Kvoch Tomáš       18-3           3
20 Hudeček Vratisl.                   0

 

Výsledková listina - skupina C

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Žďár n S Cheb Praha Lomnice Pardubice Brno Body
1 Svatoš Petr   2-19   1-20   1-20 1-20 1-20 1-20 100
2 Mrázková Lucie 1-20 7-14 1-20   1-20 2-19 2-19     98
3 Hora Antonín 2-19 4-17 2-19   2-19 3-18 3-18   3-18 93
4 Habětinková Spom   3-18 3-18 2-19     4-17 2-19   91
5 Zelený Aleš 5-16 5-16 4-17 6-15 5-16 4-17   3-18 5-16 84
6 Pešek Vladislav     5-16 9-12 6-15   5-16 8-13 8-13 73
7 Kroužel Leoš     6-15 8-13 7-14   7-14 7-14 12-9 70
8 Bobek Jiří 4-17     4-17 3-18     5-16   68
9 Lukešová Ivana   9-12     8-13 5-16 6-15 9-12   68
10 Juřica Petr       5-16   6-15   6-15 6-15 61
11 Peř Marek   12-9 7-14 10-11 12-9     10-11 20-1 54
12 Macíček Libor       7-14       4-17 7-14 45
13 Bína Daniel   1-20             2-19 39
14 Hrbek Miroslav 3-18       4-17         35
15 Adámek Petr   8-13             4-17 30
16 Klíma Jaroslav       3-18           18
17 Majo Jan   10-11             16-5 16
18 Mentznerová Beáta   6-15               15
19 Dvořák Ivan 6- 15                 15
20 Kozák Lukáš           7-14       14
21 Zelenka Jaroslav         9-12         12
22 Kolaříková Simova                 9-12 12
23 Kříž Jan         10-11         11
24 Fedra Petr                 10-11 11
25 Barbierik Martin                 11-10 10
26 Pokorná Michaela   11-10               10
27 Nejedlý Luboš         11-10         10
28 Šeďa Petr                 13-8 8
29 Petřvaldský Dušan                 14-7 7
30 Kamenný František                 15-6 6
31 Kunze David                 17-4 4
32 Knobloch Lubomír                 18-3 3
33 Váša Marek                 19-2 2
34 Bauer Miloš                 21-1 1

 

 

 

 

Aktualizováno ( Neděle, 07 listopad 2010 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials