STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Středa, 15 září 2010

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 6.11.2010.

Ve spolupráci s ParaCENTREM Fenix a ČSTPS pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna Bc. ROMANA ONDERKY, MBA turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna

Partneři turnaje: Magistrát města Brna, ParaCENTRUM Fenix, FSS MU Brno

Sponzoři turnaje: Brněnské Teplárny, a.s., SAKO, a.s., BVV, a.s., Brněnské komunikace, a.s., Brněnské vodárny, a.s., OP VZP Brno, Paulín, s.r.o., Coca Cola, Vinařství Mutěnice, ASTV (asociace stolního tenisu vozíčkářů)

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (2 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
6.11.2010
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
160,- Kč platí se při ubytování nebo presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 22.10.2010. Je možno přihlásit se i dodatečn, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěno občerstvení.
Přihlášky zasílejte:
Vojtěch Vašíček, Kosmonautů 19, 625 00 Brno, tel.: 739 644 912, E-mail Tato adresa je chráněna proti spamování, pro její zobrazení potřebujete mít Java scripty povoleny
Ubytování:
V počtu 20 míst je ubytování rezervováno v areálu Střední školy informatiky a spojů Čichnova 23, Brno Komín z pátku 5. 11. na sobotu. Cena je 350,-Kč na osobu. http://www.sosinformatikybrno.cz/index2.php?poz=0 Jedná se o studentské buňky s dvou a třílůžkovým pokojem. Z venku je bezproblémový příjezd a parkování. Vevnitř od vrátnice je nájezd k výtahu, panelákový tip, poměrně malý. Na sociálním zařízením jak WC, tak k umývadlu a sprchovacímu koutu jsou dveře pouze 60cm.
Případně je možno si individuálně rezervovat se slevou minimálně týden před akcí to je do 29.10. ubytování v Hotelu Vista http://www.vista-hotel.cz/kontakt.php , kde k dispozici bezbarierové ubytování a to dvojlůžkový pokoj za 1200,-Kč, případně 3 lůžkový za 1350,-Kč. Tuto zvýhodněnou objednávku si však musí každý osobně objednat s odvoláním na rezervaci ParaCENTRUM Fenix.
Další možnost holel Voroněž

http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-ii.html

Omlouváme se, ale při kontrole dodržování standardů péče bylo kontrolním orgánem konstatováno, že poskytování ubytování lidem, kteří nejsou klienty ÚSP Kociánka je v rozporu se standardy. Že je nepřípustné, aby se museli někteří z chovanců stěhovat v pátek na jiný pokoj a v neděli se museli zase vracen na ještě teplou postel po nějakém cizím člověku. Pro příští rok se budeme snažit tuto záležitost vyřešit nějak výhodněji. Budiž útěchou, že bude lepší úroveň tělocvičny, parkování je přímo v garáži pod tělocvičnou  a bezbarierové WC jsou přístupné na stejném podlaží a z garáže jsou dva funkční výtahy.
Presentace sobota 6.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení: Bude se hrát skupinovým systémem, dle klíče podle výsledků roku 2009- Míčky ***Double Hapines. Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24 před turnajem, uhradí pořadateli pokutu ve výši 200,-Kč. Kdo si rezervoval ubytování pak včetně poplatku za ubytování, tedy 550,-Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně, podle možnosti pořadatele. Při obsazení auta více hráči obdrží řidič dvojnásobek výše běžné sazby. Všichni závodníci obdrží nějaké drobné upomínkové předměty a dle možností i věcné ceny.

 

Aktualizováno ( Neděle, 26 září 2010 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials