STOLNÍ TENIS - MČR Ostrava 2012 Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2012

Výsledková listina MČR Ostrava 31.5. - 1.6.2012.

 

Výsledková listina
Ženy
1. Mentznerová Beáta SKV Ostrava
2. Habětínková Spomenka SKV Pardubice
3. Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují
4. Pokorná Michaela SKV Ostrava
Muži para
1. Hadrava Jaroslav SKV Ostrava
2. Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
3. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
4.-5. Trčka Lubomír SKV Otrokovice
4.-5. Mrázek Jan SKV Praha
6. Suja Jan TJ Invaclub Loštice
7. Ribka Bohuslav SKV Ostrava
8. Svatoš Petr SKV Ostrava
9. Gronych Jiří SKV Ostrava
10. Žák Jiří SK Moravia Brno
11. Navrátil Stanislav TJ Invaclub Loštice
12. Skyba Radek SKV Ostrava
Muži kvadru
1. Suchánek Jiří SKST Liberec
2. Zvolánek Martin SKV Pardubice
3. Krejčí Milan SKV Praha
4. Přibyl Tomáš SKST Liberec
5. Fiala Pavel SKV Praha
6. Tláskal Vladimír SKV Pardubice
Open
1. Hadrava Jaroslav SKV Ostrava
2. Zmrzlý Karel SK Moravia Brno
3. Trčka Lubomír SKV Otrokovice
4. Zvolánek Martin SKV Pardubice
5.-8. Ribka Bohuslav SKV Ostrava
5.-8. Svatoš Petr SKV Ostrava
5.-8. Suchánek Jiří SKST Liberec
5.-8. Přibyl Tomáš SKST Liberec
9.-16. Lukešová Iva SK Nové Město n/Metují
9.-16. Fiala Pavel SKV Praha
9.-16. Skyba Radek SKV Ostrava
9.-16. Kadlík Vladimír SK Moravia Brno
9.-16. Suja Jan TJ Invaclub Loštice
9.-16. Gronych Jiří SKV Ostrava
9.-16. Habětínková Spomenka SKV Pardubice
9.-16. Mrázek Jan SKV Praha
17.-22. Mentznerová Beáta SKV Ostrava
17.-22. Krejčí Milan SKV Praha
17.-22. Navrátil Stanislav TJ Invaclub Loštice
17.-22. Pokorná Michaela SKV Ostrava
17.-22. Žák Jiří SK Moravia Brno
17.-22. Tláskal Vladimír SKV Pardubice
Čtyřhry
1. Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
2. Hadrava - Svatoš SKV Ostrava
3. Trčka - Mrázek Otrokovice/Praha
4. Suchánek - Přibyl SKST Liberec
5.-8. Skyba - Gronych SKV Ostrava
5.-8. Suja - Navrátil TJ Invaclub Loštice
5.-8. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Ribka - Žák Ostrava/Brno
9.-11. Mentznerová - Pokorná SKV Ostrava
9.-11. Zvolánek - Habětínková SKV Pardubice
9.-11. Tláskal - Lukešová Pardubice/Nové Město
Družstva
1. Zmrzlý - Kadlík SK Moravia Brno
2. Trčka - Mrázek Otrokovice/Praha
3. Suchánek - Přibyl SKST Liberec
4. Hadrava - Svatoš SKV Ostrava
5.-8. Tláskal - Lukešová Pardubice/Nové Město
5.-8. Ribka - Žák Ostrava/Brno
5.-8. Krejčí - Fiala SKV Praha
5.-8. Skyba - Gronych SKV Ostrava
9.-11. Suja - Navrátil TJ Invaclub Loštice
9.-11. Zvolánek - Habětínková SKV Pardubice
9.-11. Mentznerová - Pokorná SKV Ostrava

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 14 červen 2012 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials