STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2011 Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 prosinec 2011

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2011.

Výsledková listina - skupina A

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Žďár nad Sázavou Praha Pardubice Lomnice Brno Body
1 Hadrava Jaroslav 2-19   2-19 1-20 1-20       3-18 96
2 Zmrzlý Karel 4-17 2-19   4-17 3-18 2-19 5-16 1-20 5-16 93
3 Kadlík Vladimír 5-16 7-14 3-18 3-18   3-18 7-14 2-19 7-14 89
4 Zvolánek Martin 3-18 3-18   5-16 4-17   2-19     88
5 Suchánek Jiří 6-15 5-16 4-17 6-15 7-14   3-18 3-18 4-17 86
6 Ribka Bohuslav 10-11 8-13 6-15 9-12 11-10 4-17 6-15 4-17 9-12 77
7 Trčka Lubomír   1-20     5-16 1-20     6-15 71
8 Suja Jan   9-12   7-14 9-12 5-16 9-12 7-14   68
9 Fiala Pavel 8-13   10-11     6-15 8-13 6-15 10-11 67
10 Žák Jiří 12-9 4-17   12-9 10-11 9-12 4-17   11-10 67
11 Tláskal Vladimír 14-7 10-11 11-10 13-8 6-15 8-13   8- 13 8-13 65
12 Kalousek Miloš 9-12   7-14 11-10   10-11   5-16   63
13 Přibyl Tomáš 11-10 12-9 8-13   8-13 7-14 11-10     60
14 Tauš René 1-20   1-20           2-19 59
15 Mrázek Jan   6-15 5-16 2-19   15-6       56
16 Harant Tomáš 13-8 11-10 9-12 10-11 12-9 11-10 10-11     54
17 Urban Pavel 7-14 13-8 12-9 15-6 13-8 13-8       47
18 Navrátil Stan.   14-7 13-8 14-7 14-7 12-9 12-9   12-9 42
19 Stefanu Michal             1-20   1-20 40
20 Glazar František         2-19 14-7       26
21 Sucharda Jiří       8-13           13

 

Výsledková listina - skupina B

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Žďár nad Sázavou Praha Pardubice Lomnice Brno Body
1 Gronych Jiří 1-20 2-19     1-20 2-19 1-20 1-20   99
2 Svatoš Petr   4-17 1-20 1-20 2-19   2-19 3-18 1-20 98
3 Krejčí Milan 2-19 3-18 2-19 3-18 7-14 3-18 9-12 4-17 6-15 92
4 Procházka Vojtěch 4-17 5-16   6-15 5-16 1-20 8-13     84
5 Skyba Radek 5-16 9-12   8-13 9-12 4-17 5-16 5-16 4-17 82
6 Kebísek Ivan 6-15 1-20 6-15 4-17 12-9 13-8   6-15 10-11 82
7 Zajpt Tomáš 3-18 8-13 4-17   6-15 10-11 16-5 8-13   76
8 Danko Štefan 7-14 7-14 5-16 7-14 8-13 8-13 6-15 9-12 5-16 75
9 Jedlička Zdeněk       2-19 3-18   7-14   2-19 70
10 Páralová Markéta 8-13 10-11 3-18     7-14 10-11   7-14 70
11 Vintrlík Ladislav         4-17 5-16 4-17   3-18 68
12 Vašíček Vojtěch   11-10   5-16 10-11 6-15 13-8   9-12 64
13 Motyčka Lad.   6-15 8-13 9-12 11-10 11-10 11-10 10-11   61
14 Melkus Ivo 9-12 15-6 9-12       15-6 7-14 8-13 57
15 Hora Antonín 11-10 13-8 7-14 11-10 13-8 9-12 14-7 11-10 13-8 56
16 Antonín Jiří 13-8 12-9   10-11 14-7 12-9 12-9   11-10 48
17 Kábrt Bohumil             3-18 2-19   37
18 Zelený Aleš 12-9 14-7             12-9 25
19 Kubaň Jan 10-11                 11
20 Tvrz Jaromír                   0

 

Výsledková listina - skupina C

 

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Žďár nad Sázavou Praha Pardubice Lomnice Brno Body
1 Habětinková Spom 3-18 1-20 1-20 2-19 1-20   2-19     98
2 Macíček Libor   2-19 3-18 3-18 3-18   8-13 2-19 8-13 92
3 Juřica Petr   3-18 2-19   6-15   3-18   2-19 89
4 Lukešová Ivana   4-17   4-17   2-19 5-16 3-18   87
5 Kvoch Tomáš 1-20     1-20   1-20   1-20   80
6 Kroužel Leoš 5-16 11-10   5-16 4-17   9-12   5-16 77
7 Majo Jan 6-15 10-11   10-11 7-14 5-16   5-16 12-9 72
8 Peř Marek 7-14 12-9 6-15 11-10 9-12 6-15 10-11 6-15 14-7 71
9 Mentznerová Beáta   9-12     5-16 4-17     7-14 59
10 Bobek Jiří 4-17       2-19   4-17     53
11 Pešek Vladislav     4-17       7-14   10-11 42
12 Bosák Pavel             1-20   1-20 40
13 Pokorná Michaela   7-14     8-13       11-10 37
14 Hrbek Miroslav 2-19     7-14           33
15 Adámek Petr   5-16           4-17   33
16 Procházka Ondřej   6-15     10-11         26
17 Fedra Petr                 3-18 18
18 Kozák Lukáš           3-18       18
19 Barbierik Martin                 4-17 17
20 Horský Petr     5-16             16
21 Kamenec Pavel                 6-15 15
22 Běleš Radim             6-15     15
23 Zelenka Jaroslav       6-15           15
24 Kříž Jan       8-13           13
25 Pobucký Martin   8-13               13
26 Nejedlý Luboš       9-12           12
27 Štěpánková Barbora                 9-12 12
28 Gajdošík Bohumil             11- 10     10
29 Knobloch Lubomír                 13-8 8

 

Aktualizováno ( Pátek, 22 červen 2012 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials