STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Neděle, 07 říjen 2012

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 10.11.2012.

Ve spolupráci s ParaCENTREM Fenix, ASTV a ČSTPS pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna Bc. ROMANA ONDERKY, MBA turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna

Partneři turnaje: Magistrát města Brna, FSS MU Brno

Sponzoři turnaje: Brněnské Teplárny, a.s., SAKO, a.s., ASKOM, a.s., REMADAT, s.r.o., Brněnské komunikace, a.s., Brněnské vodárny, a.s., OP VZP Brno, Paulín, s.r.o., Vinařství Mutěnice, Pivovar Černá Hora, a.s.

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (2 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
10.11.2012
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
160,- Kč platí se při presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 1.11.2012. Je možno přihlásit se i dodatečně, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěn oběd a nebude jim proplacen příspěvek na cestovné.
Přihlášky zasílejte:
Ubytování:
Je možno pro zájemce zajistit na internátu Střední odborné školy informatiky a spojů Čichnova 23, Brno Komín, paní Elena Kneslová  tel. 541123364. Je nutné zájem nahlásit předem, příjezd je pak možný jen do 18,00 hod a zaplatit si musí každý sám na vrátnici při převzetí klíče od pokoje: http://www.sosinformatikybrno.cz/index2.php?poz=0 Výtah je panelákový tip, dost malý, hloubka cca 100cm. Na sociálním zařízením u pokojů jsou jak na WC, tak i k umývadlu a sprchovacímu koutu dveře pouze 60cm. Případně je možno si rezervovat ubytování se slevou v Hotelu Voroněž u výstaviště http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html kde je přislíbena cena 650,-Kč osoba / den, včetně snídaně. Rovněž je nutno nahlásit předem.
Presentace sobota 10.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení:

Bude se hrát skupinovým systémem, dle výsledků roku 2011. Míčky ***Double Hapines. Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24hod před turnajem, uhradí pokutu ve výši 200,- Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně, podle možnosti pořadatele. Při obsazení auta více hráči obdrží řidič dvojnásobek výše běžné sazby.

 

Aktualizováno ( Neděle, 07 říjen 2012 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials