STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Úterý, 01 říjen 2013

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 9.11.2013.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH 

Ve spolupráci s ParaCENTREM Fenix, ASTV a ČSTPS pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna Bc. ROMANA ONDERKY, MBA turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna

Partneři turnaje: Statutární město Brno, FSS MU Brno

Sponzoři turnaje:

Brněnské Teplárny, a.s., SAKO, a.s., REMADAT, s.r.o., Brněnské komunikace, a.s., Brněnské vodárny, a.s., OP VZP Brno, Vinium, a.s. Velké Pavlovice, Vinařství Josef Valihrach, Vinařství Kosík, Pivovar Černá Hora, a.s., Starobrno, a.s., United Bakeries, a.s.

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (1 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
9.11.2013
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
160,- Kč platí se při presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 1.11.2013. Je možno přihlásit se i dodatečně, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěn oběd a nebude jim proplacen příspěvek na cestovné.
Přihlášky zasílejte:
Ubytování:

Je možno v počtu 10 mís zajistit na ÚSP Kociánka za 180,-Kč osoba/den (bez snídaně), je nutné si rezervovat předem a příjezd je nutný do 18:00 hod a úhrada při presentaci.

Další možnost 10 míst je na internátu Střední odborné školy informatiky a spojů Čichnova 23, Brno Komín, paní Elena Kneslová tel. 541123364. Je nutné zájem nahlásit předem, příjezd je pak možný jen do 18,00hod a zaplatit si musí každý sám na vrátnici při převzetí klíče od pokoje cena je 370,-Kč/osoba a den (bez snídaně): http://www.sosinformatikybrno.cz/index2.php?poz=0 .

Tři dvoulůžkové pokoje jsou pak předběžně rezervovány v Hotelu Voroněž u výstaviště http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html kde je dohodnuta zvýhodněná cena 650,-Kč osoba/den, včetně snídaně formou švédského stolu. Rovněž je nutno nahlásit předem pořadateli, který rezervaci potvrdí. Platbu si provádí každý sám na recepci.

Presentace sobota 10.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení:

Bude se hrát skupinovým systémem, dle žebříčku roku 2012. Míčky ***Double Hapines. Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24hod před turnajem, uhradí pokutu ve výši 200,- Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně, podle možnosti pořadatele. Při obsazení auta více hráči obdrží řidič dvojnásobek výše běžné sazby.

 

Aktualizováno ( Čtvrtek, 07 listopad 2013 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials