STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2014 Tisk E-mail
Pondělí, 10 listopad 2014

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2014.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Semily Pardubice Brno Body
1 Hadrava Jaroslav 2-19   4-17 1-20 2-19 2-19     1-20 97
2 Suchánek Jiří 1-20   10-11 4-17 7-14 1-20 2-19 2-19 8-13 95
3 Kadlík Vladimír 7-14 2-19 5-16 3-18 3-18 5-16 1-20 6-15 3-18 93
4 Žák Jiří 9-12   7-14 6-15 1-20 6-15 3-18 5-16 4-17 86
5 Svatoš Petr 3-18   2-19 8-13 4-17 7-14 7-14 3-18 9-12 86
6 Zmrzlý Karel 5-16 1-20 9-12 5-16 10-11   5-16 7-14 5-16 84
7 Mrázek Jan 6-15   3-18   5-16 3-18   4-17   84
8 Hudeček Vratisl. 13-8 6-15 6-15 12-9 15-6 10-11 4-17 14-7 12-9 67
9 Přibyl Tomáš 15-6 8-13 12-9 18-3 6-15 4-17 9-12 12-9   66
10 Suja Jan   3-18 11-10 10-11   9-12 10-11 8-13   65
11 Sucharda Jiří 8-13 4-17 15-6 9-12 9-12         60
12 Gronych Jiří 10-11 9-12 13-8 11-10 8-13 13-8   10-11 10-11 58
13 Krejčí Milan 11-10 11-10 8-13 13-8 14-7 14-7 6-15 11-10 15-6 58
14 Ribka Bohuslav 12-9 5-16 14-7   12-9 11-10 8-13 13-8 13-8 57
15 Tláskal Vladimír 14-7 7-14 18-3 14-7 16-5 12-9 11-10 9-12 11-10 55
16 Harant Tomáš 16-5 12-9 16-5 7-14 11-10 8-13 12-9   14-7 55
17 Fiala Pavel 17-4 10-11 17-4 15-6 13-8 17-4 13-8   6-15 48
18 Stefanu Michal               1-20 2-19 39
19 Tauš René 4-17   1-20             37
20 Skyba Radek 18-3   19-2 16-5 17-4 15-6 14-7 15-6 16-5 29
21 Kebísek Ivan 19-2 13-8 20-1 17-4 18-3 16-5   16-5 17-4 26
22 Trčka Lubomír                 7-14 14

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Semily Pardubice Brno Body
1 Tesař Miloš 1-20 2-19 7-14 2-19 1-20 1-20 5-16 8-13 2-19 98
2 Zvolánek Martin 3-18 1-20 1-20 1-20 2-19     3-18   97
3 Pleva Jiří 13-8   2-19   4-17 2-19 2-19 2-19 1-20 96
4 Trávníček Boris 4-17   5-16 3-18 5-16 6-15 1-20 1-20 3-18 93
5 Vintrlík Ladislav   3-18       9-12 3-18 7-14 6-15 77
6 Danko Štefan 12-9   13-8 6-15 3-18 11-10 6-15 5-16   74
7 Motyčka Lad.   7-14 8-13 4-17 13-8 4-17 10-11 10-11   72
8 Antonín Jiří 10-11 5-16 4-17 10-11 8-13 14-7   15-6 8-13 70
9 Kábrt Bohumil           5-16 4-17 4-17 4-17 67
10 Vašíček Vojtěch 8-13 4-17 9-12     8-13 9-12 12-9 9-12 67
11 Zajpt Tomáš 9-12 6-15 10-11   10-11 16-5 7-14 6-15   67
12 Melkus Ivo 6-15 11-10   7-14 11-10 10-11   14-7 5-16 66
13 Kalousek Miloš 2-19       9-12 3-18   9-12   61
14 Mentznerová Beáta 5-16 12-9 14-7 11-10 6-15 15-6   11-10 12-9 60
15 Hora Antonín 11-10 8-13 15-6 9-12 14-7 7-14 11-10   11-10 59
16 Habětinková Spom.   13-8 12-9   7-14 13-8 8-13 13-8 7-14 58
17 Zelený Aleš 7-14 14-7   5-16 12-9       10-11 57
18 Navrátil Stan.   9-12 3-18     12-9       39
19 Urban Pavel     6-15 12-9   17-4 12-9     37
20 Páralová Markéta   10-11 11-10             21

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Semily Pardubice Brno Body
1 Procházka Vojtěch         2-19 1-20 1-20 1-20 1-20 99
2 Kožuch Adam   2-19 1-20 1-20 1-20 3-18 3-18   2-19 98
3 Holík Vratislav 1-20 1-20       2-19 2-19 2-19   97
4 Valachová Monika 5-16   2-19 8-13   7-14 6-15 3-18 3-18 86
5 Macíček Libor 3-18 3-18 4-17 7-14 6-15 5-16   6-15 5-16 85
6 Procházka Ondřej 7-14 4-17 5-16 6-15 3-18 6-15   5-16 4-17 84
7 Vondráček Michal 8-13 8-13 3-18 16-5 4-17 4-17 5-16 9-12   81
8 Adámek Aleš 4-17 6-15 7-14 10-11   8-13 7-14 7-14 9-12 74
9 Štěpánková Barbora 9-12 7-14     7-14 9-12     10-11 63
10 Smažák Marek   11-10 10-11   8-13 13-8     12-9 51
11 Jobák Miroslav     6-15 4-17     4-17     49
12 Juřica Petr   5-16           4-17 7-14 47
13 Pokorná Michaela 6-15 9-12   15-6         11-10 43
14 Hrbek Miroslav 2-19     2-19           38
15 Kulhavá Hana 12-9     11-10     9-12     31
16 Pešek Vladislav   10-11   12-9       11-10   30
17 Lukešová Ivana       13-8   11-10   10-11   29
18 Adámek Petr     9-12           6-15 27
19 Klíma Jaroslav       9-12       8-13   25
20 Hůlka Bohuslav           10-11 8-13     24
21 Bolek Martin 13-8   8-13             21
22 Ležoň Tomáš 14-7 12-9               16
23 Málek Pavel         5-16         16
24 Bauer Miloš                 8-13 13
25 Hulala Josef 10-11                 11
26 Herman Jan 11-10                 10
27 Civiš Radovan           12-9       9
28 Dvořák Dalibor               12-9   9
29 Kamenec Pavel                 13-8 8
30 Zelenka Jaroslav       14-7           7
31 Kaláb Martin                 14-7 7
32 Mazur Radim                 15-6 6
33 Cabálková Blanka                 16-5 5
34 Nejedlý Luboš       17-4           4

 

Aktualizováno ( Pondělí, 10 listopad 2014 )
 
< Předch.   Další >
 logo_znovin.gif

logo_ZD-Nemcicky.gif

logo_vonekl.gif

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif

logo_Mutenice.gif

 

     

 
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials