STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2015

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 7.11.2015.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Ve spolupráci s ParaCENTREM Fenix, ASTV a ČSTPS pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna ING. PETRA VOKŘÁLA, turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna

Partneři turnaje: Statutární město Brno, FSS MU Brno

Sponzoři turnaje:

Brněnské Teplárny, a.s., SAKO, a.s., Brněnské komunikace, a.s., Templářské sklepy Čejkovice, vinařské družstvo., Brněnské vodárny, a.s., OP VZP Brno, Vinařství Josef Valihrach, Vinařství Kosík, Starobrno, a.s., United Bakeries, a.s., HA-SOFT, s.r.o., Globus, Heineken.

 

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (1 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
7.11.2015
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
160,- Kč platí se při presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 1.11.2015. Je možno přihlásit se i dodatečně, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěn oběd a nebude jim proplacen příspěvek na cestovné.
Přihlášky zasílejte:
Ubytování:

Je možno v počtu 20 mís zajistit na ÚSP Kociánka Pavilon B za 180,-Kč osoba/den (bez snídaně), je nutné si rezervovat předem a příjezd je nutný od 18:00 do 20:00 hod a úhrada pořadateli při presentaci.

Jeden bezbarierový, dvoulůžkový pokoj je pak předběžně rezervován v Hotelu Voroněž u výstaviště http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html kde je dohodnuta zvýhodněná cena 650,-Kč osoba/den, včetně snídaně formou švédského stolu. Rovněž je nutno nahlásit předem pořadateli, který rezervaci potvrdí.

Presentace sobota 8.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení:

Bude se hrát skupinovým systémem, dle žebříčku roku 2014. Míčky ***Tibhar 40+SL.   Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24hod před turnajem, uhradí pokutu ve výši 200,- Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně, podle možnosti pořadatele. Při obsazení auta více hráči obdrží řidič dvojnásobek výše běžné sazby.

 

Aktualizováno ( Středa, 04 listopad 2015 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials