STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2016 Tisk E-mail
Sobota, 12 listopad 2016

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2016.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Hadrava Jaroslav 2-19   5-16 1-20 2-19 1-20   2-19 4-17 114
2 Žák Jiří 5-16 4-17     1-20 2-19 1-20 5-16 2-19 111
3 Zmrzlý Karel 7-14 2-19 2-19 2-19 4-17 3-18 5-16 6-15 6-15 108
4 Trávníček Boris 6-15 8-13 4-17 5-16 3-18   2-19 4-17 3-18 105
5 Kadlík Vladimír 4-17 3-18 6-15 6-15 10-11 13-8 4-17 8-13 5-16 98
6 Suchánek Jiří 1-20 7-14 3-18 4-17 7-14 7-14   7-14 7-14 97
7 Svatoš Petr 3-18 1-20       8-13 3-18 9-12 9-12 93
8 Tesař Miloš 8-13 9-12 10-11 7-14 6-15 4-17 6-15   8-13 87
9 Holík Vratislav 11-10 5-16 8-13     9-12   11-10 12-9 70
10 Zvolánek Martin 9-12 6-15   3-18     7-14 10-11   70
11 Gronych Jiří 10-11   11-10 10-11   10-11 9-12 12-9   64
12 Sucharda Jiří 15-6   14-7 13-8 8-13 6-15 8-13 14-7   63
13 Hudeček Vratisl. 16-5 11-10 7-14   11-10 11-10   13-8 13-8 60
14 Suja Jan 14-7 12-9 9-12 9-12 12-9 15-6       55
15 Tauš René     1-20   5-16     3-18   54
16 Mrázek Jan       8-13 9-12 5-16     10-11 52
17 Harant Tomáš 12-9 13-8 13-8 11-10 13-8 12-9   15-6 16-5 52
18 Ribka Bohuslav 13-8 10-11 12-9 12-9 15-6 14-7     14-7 51
19 Stefanu Michal               1-20 1-20 40
20 Pleva Jiří   14-7 15-6   14-7   10-11   15-6 37
21 Kebísek Ivan 17-4 15-6 16-5 14-7 16-5 16-5     17-4 32
22 Trčka Lubomír                 11-10 10

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Fiala Pavel 1-20 2-19 1-20 2-19 1-20     2-19 1-20 118
2 Tláskal Vladimír 3-18 1-20 3-18 3-18 2-19 2-19 1-20 8-13 5-16 114
3 Krejčí Milan 10-11 3-18 4-17 1-20 4-17 3-18 3-18 1-20 3-18 112
4 Caha Patrik 2-19   2-19 5-16   1-20 2-19 4-17 6-15 110
5 Procházka Vojtěch   11-10   6-15 8-13   4-17 5-16 2-19 90
6 Melkus Ivo 5-16 5-16   7-14   4-17 7-14 12-9 9-12 89
7 Zelený Aleš 17-4 6-15 13-8   5-16 9-12 8-13 6-15 4-17 88
8 Vintrlík Ladislav 9-12 7-14       5-16 5-16 7-14 7-14 86
9 Skyba Radek 7-14 8-13   4-17   6-15 10-11   10-11 81
10 Antonín Jiří 6-15 10-11 8-13 15-6 10-11 7-14 9-12 11-10 13-8 76
11 Vašíček Vojtěch   13-8 12-9   9-12 10-11 6-15 14-7 11-10 65
12 Kalousek Miloš 11-10     10-11 3-18 8-13   9-12   64
13 Motyčka Lad. 16-5 4-17 10-11 11-10 12-9 13-8   13-8   63
14 Hora Antonín 12-9 12-9   8-13 6-15 15-6 12-9 16-5   61
15 Vondráček Michal 13-8   7-14   7-14 12-9     8-13 58
16 Danko Štefan 15-6   6-15 12-9 13-8 14-7   10-11   56
17 Zajpt Tomáš 8-13   9-12 9-12 11-10     17-4   51
18 Habětinková Spom. 4-17 9-12 11-10 13-8           47
19 Adámek Aleš 19-2 15-6 14-7 16-5 14-7 16-5 11-10 15-6 12-9 45
20 Kábrt Bohumil     5-16     11-10   3-18   44
21 Klíma Jaroslav 18-3 14-7   14-7 15-6 17-4     14-7 34
22 Kožuch Adam 14-7                 7

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Liberec Cheb Plzeň Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Mentznerová Beáta 1-20 1-20 3-18 1-20 3-18 3-18 1-20 3-18 3-18 116
2 Navrátil Stan.   2-19 2-19   1-20 2-19   2-19 2-19 115
3 Hůlka Bohuslav 4-17 4-17 4-17 3-18   4-17 3-18 4-17 6-15 104
4 Valachová Monika 2-19 5-16 5-16 2-19 5-16     5-16 5-16 102
5 Procházka Ondřej 3-18 3-18 1-20 4-17 4-17       16-5 95
6 Pachomov Maxim 9-12 8-13 6-15 6-15 9-12 6-15   6-15 11-10 85
7 Řezníček Marcel   6-15 7-14       2-19 7-14 7-14 76
8 Pešek Vladislav 8-13 9-12   9-12 8-13 8-13   9-12 8-13 76
9 Kudláček Jaroslav 10-11 10-11     11-10 7-14 6-15 11-10 14-7 71
10 Nacházel Filip           1-20   1-20 1-20 60
11 Sivera Luděk 11-10 11-10     12-9   7-14 10-11 15-6 60
12 Urban Pavel       7-14 2-19 5-16       49
13 Civiš Radovan 12-9       6-15     8-13   37
14 Pokorná Michaela             5-16   12-9 25
15 Štěpánková Barbora   7-14             13-8 22
16 Běleš Radim             4-17     17
17 Vrba Jiří                 4-17 17
18 Hrbek Miroslav       5-16           16
19 Smažák Marek 5-16                 16
20 Kulhavá Hana 6-15                 15
21 Lukešová Ivana 7-14                 14
22 Jobák Miroslav         7-14         14
23 Bolek Martin     8-13             13
24 Husák David       8-13           13
25 Macíček Libor                 9-12 12
26 Votápek Martin     9-12             12
27 Šaňková Dana       10-11           11
28 Herman Jan         10-11         11
29 Petřvaldský Dušan                 10-11 11
30 Pobucký Martin   12-9               9
31 Blecha Petr         13-8         8
32 Kaláb Martin                 17-4 4
33 Kamenec Pavel                 18-3 3
34 Písek Martin                 19-2 2
Aktualizováno ( Pondělí, 14 listopad 2016 )
 
< Předch.   Další >

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif
 
 

     

   
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials