STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Úterý, 06 září 2016

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 12.11.2016.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Ve spolupráci s ParaCENTREM Fenix, ASTV a ČSTPS pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna ING. PETRA VOKŘÁLA, turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna

Partneři turnaje: Statutární město Brno, FSS MU Brno

Realizaci projektu podpořila Nadace ČEZ

Sponzoři turnaje:

Brněnské Teplárny, a.s., SAKO, a.s., Brněnské komunikace, a.s., Brněnské vodárny, a.s., Globus, Starobrno, a.s., Vinařství Husák, Rodinné vinařství Koráb, Vinařství Josef Valihrach, Vinařství Kosík, Vinařství Vrba.

 

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (1 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
12.11.2016
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
200,- Kč platí se při presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 4.11.2016. Je možno přihlásit se i dodatečně, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěn oběd a nebude jim proplacen příspěvek na cestovné.
Přihlášky zasílejte:
Ubytování:

Je možno v počtu 20 mís zajistit na ÚSP Kociánka Pavilon B za 180,-Kč osoba/den (bez snídaně), je nutné si rezervovat předem a příjezd je nutný od 18:00 do 20:00 hod a úhrada pořadateli při presentaci.

Jeden bezbarierový, dvoulůžkový pokoj je pak předběžně rezervován v Hotelu Voroněž u výstaviště http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html kde je dohodnuta zvýhodněná cena 650,-Kč osoba/den, včetně snídaně formou švédského stolu. Rovněž je nutno nahlásit předem pořadateli, který rezervaci potvrdí.

Presentace sobota 8.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení:

Bude se hrát skupinovým systémem, dle žebříčku roku 2015. Míčky ***Tibhar 40+SL.   Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24hod před turnajem, uhradí pokutu ve výši 200,- Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně, podle možnosti pořadatele. Při obsazení auta více hráči obdrží řidič dvojnásobek výše běžné sazby.

 

Aktualizováno ( Pátek, 04 listopad 2016 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials