STOLNÍ TENIS - Průběžné pořadí Českého poháru pro rok 2017 Tisk E-mail
Sobota, 24 červen 2017

Průběžné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2017.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Suchánek Jiří 3-18 1-20 1-20 58
2 Žák Jiří 1-20 2-19 2-19 58
3 Zmrzlý Karel 5-16 4-17 4-17 50
4 Kadlík Vladimír 7-14 6-15 3-18 47
5 Tesař Miloš 8-13 7-14 5-16 43
6 Svatoš Petr 4-17 5-16 33
7 Holík Vratislav 2-19 8-13 32
8 Trávníček Boris 3-18 8-13 31
9 Harant Tomáš 11-10 11-10 10-11 31
10 Fiala Pavel 12-9 9-12 12-9 30
11 Krejčí Milan 14-7 14-7 9-12 26
12 Ribka Bohuslav 17-4 10-11 14-7 22
13 Hudeček Vratisl. 10-11 12-9 20
14 Gronych Jiří 15-6 15-6 13-8 20
15 Sucharda Jiří 13-8 11-10 18
16 Suja Jan 6-15 15
17 Mrázek Jan 6-15 15
18 Zvolánek Martin 7-14 14
19 Tláskal Vladimír 16-5 13-8 13
20 Hadrava Jaroslav 9-12 12

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Pleva Jiří 3-18 2-19 2-19 56
2 Melkus Ivo 7-14 5-16 3-18 48
3 Zelený Aleš 17-4 4-17 1-20 41
4 Nacházel Filip 1-20 1-20 40
5 Vondráček Michal 9-12 10-11 4-17 40
6 Vintrlík Ladislav 4-17 6-15 32
7 Kalousek Miloš 5-16 5-16 32
8 Hůlka Bohuslav 16-5 7-14 9-12 31
9 Antonín Jiří 15-6 12-9 7-14 29
10 Habětinková Spom. 10-11 13-8 11-10 29
11 Navrátil Stan. 13-8 8-13 14-7 28
12 Vašíček Vojtěch 11-10 16-5 8-13 28
13 Kebísek Ivan 9-12 6-15 27
14 Danko Štefan 6-15 10-11 26
15 Skyba Radek 8-13 12-9 22
16 Hora Antonín 12-9 14-7 15-6 22
17 Procházka Vojtěch 2-19 19
18 Caha Patrik 3-18 18
19 Mentznerová Beáta 14-7 11-10 17
20 Motyčka Lad. 15-6 13-8 14

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Adámek Aleš 4-17 2-19 3-18             54
2 Řezníček Marcel 3-18 5-16 2-19             53
3 Kožuch Adam 1-20 1-20               40
4 Urban Pavel 2-19   1-20             39
5 Valachová Monika 5-16 3-18               34
6 Pachomov Maxim 8-13   4-17             30
7 Civiš Radovan 6-15   9-12             27
8 Pešek Vladislav 10-11   7-14             25
9 Kudláček Jaroslav 9-12 8-13               25
10 Smažák Marek 12-9 9-12               21
11 Procházka Ondřej   4-17               17
12 Klíma Jaroslav     5-16             16
13 Hrbek Miroslav     6-15             15
14 Macíček Libor   6-15               15
15 Kozák Lukáš 7-14                 14
16 Běleš Radim   7-14               14
17 Zelenka Jaroslav     8-13             13
18 Pobucký Martin   10-11               11
19 Pokorná Michaela   11-10               10
20 Sivera Luděk 11-10                 10
Aktualizováno ( Úterý, 27 červen 2017 )
 
< Předch.   Další >

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif
 
 

     

   
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials