STOLNÍ TENIS - Průběžné pořadí Českého poháru pro rok 2017 Tisk E-mail
Pondělí, 09 říjen 2017

Průběžné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2017.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Žák Jiří SK Moravia Brno 1-20 2-19 2-19 2-19 1-20 2-19 1-20     98
2 Suchánek Jiří SKST Liberec 3-18 1-20 1-20 8-13 3-18 3-18 2-19     95
3 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno 5-16 4-17 4-17 4-17 2-19 9-12 5-16     86
4 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 8-13 7-14 5-16 16-5 4-17 11-10 4-17     77
5 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 2-19 8-13   7-14   6-15 9-12     73
6 Trávníček Boris SK Moravia Brno   3-18 8-13 6-15     3-18     64
7 Fiala Pavel SKV Praha 12-9 9-12 12-9 15-6 7-14   6-15     59
8 Gronych Jiří SKV Ostrava 15-6 15-6 13-8 12-9 6-15 8-13 8-13     58
9 Mrázek Jan SKV Praha 6-15     9-12   5-16 7-14     57
10 Harant Tomáš SKVZR Cheb 11-10 11-10 10-11 14-7 8-13 15-6 10-11     55
11 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8   11-10 13-8 5-16 12-9 12-9     52
12 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 4-17 5-16   3-18           51
13 Krejčí Milan SKV Praha 14-7 14-7 9-12 18-3 9-12 10-11 14-7     49
14 Kadlík Vladimír SK Moravia Brno 7-14 6-15 3-18             47
15 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice     6-15 10-11 10-11 13-8       45
16 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 9-12     5-16   4-17       45
17 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 10-11 12-9       7-14 11-10     44
18 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 17-4 10-11 14-7 17-4 11-10 14-7 13-8     43
19 Tauš René SKST Liberec       1-20   1-20       40
20 Zvolánek Martin SKV Ostrava     7-14 11-10           24
21 Tláskal Vladimír SKV Nezlomení Pardubice 16-5 13-8               13

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 1-20 1-20   1-20   1-20 1-20     100
2 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice   3-18   3-18 1-20 2-19 3-18     93
3 Pleva Jiří SKV Ostrava 3-18 2-19 2-19 4-17   4-17 2-19     92
4 Zelený Aleš SKV Praha 17-4 4-17 1-20 2-19 3-18 10-11 8-13     87
5 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno 4-17 6-15   5-16   3-18 5-16     82
6 Kalousek Miloš SKVZR Cheb 5-16   5-16 6-15 2-19 8-13       79
7 Melkus Ivo SK Moravia Brno 7-14 5-16 3-18 11-10   7-14       72
8 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice   9-12 6-15 7-14 5-16   7-14     71
9 Hůlka Bohuslav SKV Praha 16-5 7-14 9-12 16-5 4-17 9-12 6-15     70
10 Vondráček Michal SKV Praha 9-12 10-11 4-17 14-7   5-16 9-12     68
11 Danko Štefan SKV Praha 6-15   10-11 8-13 7-14 16-5       58
12 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 10-11 13-8 11-10 13-8 6-15   11-10     54
13 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno 11-10 16-5 8-13 10-11 11-10 17-4 13-8     52
14 Skyba Radek SK Vřesina LT 8-13   12-9     11-10 4-17     49
15 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 13-8 8-13 14-7   12-9 13-8 10-11     49
16 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice   15-6 13-8 9-12 9-12 14-7       45
17 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 14-7 11-10   12-9 10-11 18-3 14-7     44
18 Antonín Jiří SKV Ostrava 15-6 12-9 7-14 17-4   12-9       42
19 Hora Antonín SKV Ostrava 12-9 14-7 15-6 15-6   15-6 15-6     34
20 Zajpt Tomáš SKV Ostrava         8-13 6-15       28
21 Procházka Vojtěch Bošky Boškovice 2-19           12-9     28

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Adámek Aleš SKV Ostrava 4-17 2-19 3-18 5-16 1-20 1-20 2-19     96
2 Urban Pavel SKV Praha 2-19   1-20 3-18 4-17 2-19       93
3 Řezníček Marcel SKV Ostrava 3-18 5-16 2-19 4-17 2-19   4-17     90
4 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta 5-16 3-18   2-19 7-14   3-18     85
5 Kožuch Adam SKV Ostrava 1-20 1-20   1-20     1-20     80
6 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 6-15   9-12 7-14 3-18 3-18       77
7 Pachomov Maxim SKV Ostrava 8-13   4-17 6-15 6-15   5-16     76
8 Klíma Jaroslav SKV Praha     5-16   5-16         32
9 Blecha Petr         8-13   4-17       30
10 Kudláček Jaroslav SK Moravia Brno 9-12 8-13               25
11 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují 10-11   7-14             25
12 Pokorná Michaela SKV Ostrava   11-10         7-14     24
13 Smažák Marek SKV Ostrava 12-9 9-12               21
14 Procházka Ondřej     4-17               17
15 Drozd David               6-15     15
16 Macíček Libor SK Moravia Brno   6-15               15
17 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb     6-15             15
18 Kozák Lukáš   7-14                 14
19 Běleš Radim     7-14               14
20 Zelenka Jaroslav       8-13             13
21 Husák David               8-13     13
22 Hublová Veronika ParaCentrum Fenix       9-12           12
23 Pobucký Martin     10-11               11
24 Sivera Luděk SK Moravia Brno 11-10                 10
Aktualizováno ( Úterý, 17 říjen 2017 )
 
< Předch.   Další >

logo_Garko.gif
logo_VZP.png Petr Šeďa - Prodej výpočetní a kancelářské techniky

   teplarny_brno.jpg

sako.gif 
 bvk_logo.gif
 
 

     

   
  gula_13_poz.gif Plakat BRNO_12.gif gula_12_poz.gif ST_BRNO_12.gif

   

Plakat BRNO_11.gif gula_11_poz.gif ST_BRNO_11.gif Plakat BRNO_10.gif gula_10_poz.gif ST_BRNO_10.gif

Plakat BRNO_09.gif

gula_09_poz.gif

ST_BRNO_09.gif

Plakat BRNO_08.jpg 

gula_08_2poz.gif

st_brno2_08.gif 

Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials