STOLNÍ TENIS - Přihláška na turnaj ve stolním tenise v Brně Tisk E-mail
Pátek, 06 říjen 2017

On-line přihláška na turnaj ve stolním tenise vozíčkářů - O pohár primátora města Brna, který se koná 4.11.2017.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Ve spolupráci s ČSTPS a  ASTV pořádají pod záštitou primátora statutárního města Brna ING. PETRA VOKŘÁLA, turnaj stolního tenisu vozíčkářů.

O pohár primátora města Brna 

 

Partnerem projektu je Nadace ČEZ

Sponzoři turnaje:

Brněnské Teplárny, a.s., Brněnské Vodárny a kanalizace, a.s., Brněnské komunikace, a.s., Mölnlycke Health Care, s.r.o., Globus, Heineken, Vonekl, United Bakeries, a.s., Vinařství Husák, Vinařství Kosík, Vinařství Valihrach, Vinařství ZD Němčičky, Znovín Znojmo, a.s., Vinařství Žurek, HA-SOFT, s.r.o.

POZVÁNKA VE FORMÁTU PDF (1,5 MB)

Propozice turnaje

Datum konání:
4.11.2017
Místo konání:
Tělocvična MU Fakulty sportovních studií, Kamenice 5, Brno – Bohunice
Startovné:
200,- Kč platí se při presentaci
Uzávěrka přihlášek:
do 27.10.2017. Je možno přihlásit se i dodatečně, a to minimálně 30 minut před ukončením presentace, avšak tito účastníci nebudou mít zajištěn oběd a nebude jim proplacen příspěvek na cestovné.
Přihlášky zasílejte:
Ubytování:

Je možno v počtu 20 mís zajistit na ÚSP Kociánka Pavilon B za 180,-Kč osoba/den (bez snídaně), je nutné si rezervovat předem a příjezd je nutný od 18:00 do 20:00 hod a úhrada pořadateli při presentaci.

Jeden bezbarierový, dvoulůžkový pokoj je pak předběžně rezervován v Hotelu Voroněž u výstaviště http://www.orea.cz/cs/hotely/seznam-vsech-hotelu/orea-hotel-voronez-i.html kde je dohodnuta zvýhodněná cena 650,-Kč osoba/den, včetně snídaně formou švédského stolu. Rovněž je nutno nahlásit předem pořadateli, který rezervaci potvrdí.

Presentace sobota 4.11.: 8,30 – 9,00 hod.
Rozlosování skupin: 9,00 – 9,15
Zahájení: 9,30 hod.
Ostatní ustanovení:

Bude se hrát skupinovým systémem, dle žebříčku roku 2016. Míčky ***Tibhar 40+SL.   Kdo z přihlášených se nedostaví bez řádné omluvy alespoň 24hod před turnajem, uhradí pokutu ve výši 200,- Kč. Cestovné bude účastníkům hrazeno částečně ve výši 1Kč/km.
Všichni účastníci obdrží lahev vína a drobné ceny.

 

Aktualizováno ( Úterý, 31 říjen 2017 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials