STOLNÍ TENIS - Průběžné pořadí Českého poháru pro rok 2018 Tisk E-mail
Neděle, 30 září 2018

Průběžné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2018.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Trávníček Boris SK Moravia Brno   1-20 1-20 2-19 2-19 1-20 1-20     99
2 Suchánek Jiří SKST Liberec 6-15 2-19 7-14 3-18 1-20 2-19 2-19     95
3 Žák Jiří SK Moravia Brno 3-18 5-16 6-15 1-20 3-18 4-17 4-17     90
4 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 2-19 3-18 5-16     3-18 3-18     89
5 Mrázek Jan SKV Praha 8-13 4-17 3-18 4-17   7-14       79
6 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 4-17   2-19 5-16 4-17         69
7 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 9-12 8-13 8-13 8-13 6-15   6-15     69
8 Gronych Jiří SKV Ostrava 7-14 9-12 11-10 10-11   8-13 7-14     64
9 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 5-16 6-15   6-15 5-16         62
10 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8 7-14 9-12 9-12 10-11   8-13     62
11 Krejčí Milan SKV Praha 11-10 10-11 12-9 14-7 14-7 5-16 9-12     58
12 Fiala Pavel SKV Praha 16-5   10-11 7-14 9-12   10-11     53
13 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 15-6 13-8     7-14 11-10 11-10     48
14 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 10-11 15-6 15-6 11-10 13-8 10-11       46
15 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice 12-9 12-9 13-8 15-6 11-10 12-9       45
16 Pleva Jiří SKV Ostrava 14-7 16-5   12-9   6-15       36
17 Harant Tomáš SKVZR Cheb   14-7 14-7   12-9 9-12       35
18 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno     4-17       5-16     33
19 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice   11-10   13-8 8-13         31
20 Tauš René SKST Liberec 1-20                 20

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno   2-19 2-19 1-20 1-20 10-11 5-16     94
2 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 2-19 3-18   4-17 3-18 3-18 4-17     90
3 Melkus Ivo SK Moravia Brno 5-16 5-16 3-18 6-15   4-17 2-19     86
4 Zvolánek Martin SKV Ostrava   1-20     2-19 1-20 1-20     79
5 Kalousek Miloš SKVZR Cheb     1-20 2-19 4-17 5-16       72
6 Zelený Aleš SKV Praha 3-18 4-17   5-16     3-18     69
7 Řezníček Marcel SKV Ostrava 1-20 8-13   9-12 11-10 9-12 9-12     69
8 Skyba Radek SK Vřesina LT     5-16 7-14 6-15 8-13 10-11     69
9 Adámek Aleš SKV Ostrava 7-14 9-12 6-15 11-10 12-9 14-7 12-9     60
10 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice   11-10 8-13 8-13 8-13   11-10     59
11 Hůlka Bohuslav SKV Praha 4-17     13-8 7-14 6-15       54
12 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 6-15 12-9 4-17   10-11         52
13 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno   6-15       2-19 6-15     49
14 Vondráček Michal SKV Praha       3-18   7-14 8-13     45
15 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice     7-14 12-9 9-12 11-10       45
16 Kožuch Adam SKV Ostrava   7-14     5-16   7-14     44
17 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno   10-11 9-12     13-8 13-8     39
18 Danko Štefan SKV Praha       10-11 13-8 12-9       28
19 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 8-13 13-8               21

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Antonín Jiří SKV Ostrava 1-20 1-20 2-19 1-20   1-20 1-20     100
2 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 2-19 2-19 1-20 2-19 1-20 4-17 3-18     97
3 Pachomov Maxim SKV Ostrava 5-16 4-17 6-15 4-17 3-18 5-16 4-17     85
4 Hora Antonín SKV Ostrava 3-18 3-18 4-17 5-16           69
5 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 4-17     3-18 6-15 3-18       68
6 Urban Pavel SKV Praha     5-16 7-14 5-16 6-15       61
7 Zajpt Tomáš SKV Ostrava     3-18   2-19 2-19       56
8 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují   7-14 9-12 8-13   10-11       50
9 Blecha Petr   6-15     9-12   11-10       37
10 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta       6-15     2-19     34
11 Klíma Jaroslav SKV Praha         4-17 7-14       31
12 Horský Petr SKV Nezlomení Pardubice   5-16       8-13       29
13 Běleš Radim               5-16     16
14 Pobucký Martin     6-15               15
15 Pauzar Pavel               6-15     15
16 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb     7-14             14
17 Husák David       8-13             13
18 Markalous Martin SKV Praha           9-12       12
19 Šaňková Dana       10-11             11
20 Zelenka Jaroslav       11-10             10
Aktualizováno ( Pátek, 19 říjen 2018 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials