STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2018 Tisk E-mail
Neděle, 30 září 2018

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2018.


Celkovým vítězem ČP STV 2018 se stal Boris Trávníček, kterému putovní pohár předával Jiří Žák. Oba z SK Moravia Brno.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Trávníček Boris SK Moravia Brno 1-20 1-20 2-19 2-19 1-20 1-20 1-20 100
2 Suchánek Jiří SKST Liberec 6-15 2-19 7-14 3-18 1-20 2-19 2-19 2-19 5-16 96
3 Žák Jiří SK Moravia Brno 3-18 5-16 6-15 1-20 3-18 4-17 4-17 1-20 4-17 93
4 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 2-19 3-18 5-16 3-18 3-18 89
5 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 4-17 2-19 5-16 4-17 7-14 83
6 Mrázek Jan SKV Praha 8-13 4-17 3-18 4-17 7-14 79
7 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 9-12 8-13 8-13 8-13 6-15 6-15 3-18 3-18 79
8 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 5-16 6-15 6-15 5-16 7-14 10-11 76
9 Gronych Jiří SKV Ostrava 7-14 9-12 11-10 10-11 8-13 7-14 6-15 13-8 68
10 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 10-11 15-6 15-6 11-10 13-8 10-11 4-17 6-15 64
11 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8 7-14 9-12 9-12 10-11 8-13 62
12 Fiala Pavel SKV Praha 16-5 10-11 7-14 9-12 10-11 8-13 9-12 62
13 Krejčí Milan SKV Praha 11-10 10-11 12-9 14-7 14-7 5-16 9-12 10-11 14-7 60
14 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 15-6 13-8 7-14 11-10 11-10 5-16 11-10 60
15 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice 11-10 13-8 8-13 9-12 12-9 52
16 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice 12-9 12-9 13-8 15-6 11-10 12-9 11-10 15-6 47
17 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno 4-17 5-16 8-13 46
18 Harant Tomáš SKVZR Cheb 14-7 14-7 12-9 9-12 12-9 17-4 44
19 Pleva Jiří SKV Ostrava 14-7 16-5 12-9 6-15 16-5 41
20 Tauš René SKST Liberec 1-20 2-19 39


BRNO - A skupina Trávníček Boris, druhý Tauš René a třetí Holík Vratislav

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno 2-19 2-19 1-20 1-20 10-11 5-16 1-20 1-20 99
2 Zvolánek Martin SKV Ostrava 1-20 2-19 1-20 1-20 2-19 2-19 98
3 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 2-19 3-18 4-17 3-18 3-18 4-17 3-18 91
4 Zelený Aleš SKV Praha 3-18 4-17 5-16 3-18 4-17 86
5 Melkus Ivo SK Moravia Brno 5-16 5-16 3-18 6-15 4-17 2-19 6-15 7-14 86
6 Hůlka Bohuslav SKV Praha 4-17 13-8 7-14 6-15 3-18 8-13 77
7 Skyba Radek SK Vřesina LT 5-16 7-14 6-15 8-13 10-11 5-16 74
8 Řezníček Marcel SKV Ostrava 1-20 8-13 9-12 11-10 9-12 9-12 8-13 6-15 73
9 Kalousek Miloš SKVZR Cheb 1-20 2-19 4-17 5-16 72
10 Kožuch Adam SKV Ostrava 7-14 5-16 7-14 4-17 10-11 72
11 Vondráček Michal SKV Praha 3-18 7-14 8-13 9-12 9-12 69
12 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 6-15 12-9 4-17 10-11 5-16 12-9 68
13 Adámek Aleš SKV Ostrava 7-14 9-12 6-15 11-10 12-9 14-7 12-9 7-14 14-7 65
14 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice 11-10 8-13 8-13 8-13 11-10 13-8 13-8 59
15 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice 7-14 12-9 9-12 11-10 10-11 56
16 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno 6-15 2-19 6-15 15-6 55
17 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno 10-11 9-12 13-8 13-8 12-9 11-10 50
18 Danko Štefan SKV Praha 10-11 13-8 12-9 11-10 38
19 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 8-13 13-8 21


BRNO - B skupina Procházka Vojtěch, Zvolánek Martin a Ribka Bohuslav

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Antonín Jiří SKV Ostrava 1-20 1-20 2-19 1-20 1-20 1-20 2-19 7-14 100
2 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 2-19 2-19 1-20 2-19 1-20 4-17 3-18 3-18 1-20 98
3 Hora Antonín SKV Ostrava 3-18 3-18 4-17 5-16 1-20 89
4 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 4-17 3-18 6-15 3-18 6-15 4-17 85
5 Pachomov Maxim SKV Ostrava 5-16 4-17 6-15 4-17 3-18 5-16 4-17 5-16 5-16 85
6 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta 6-15 2-19 4-17 2-19 70
7 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují 7-14 9-12 8-13 10-11 8-13 9-12 64
8 Urban Pavel SKV Praha 5-16 7-14 5-16 6-15 61
9 Zajpt Tomáš SKV Ostrava 3-18 2-19 2-19 56
10 Horský Petr SKV Nezlomení Pardubice 5-16 8-13 7-14 8-13 56
11 Blecha Petr 6-15 9-12 11-10 37
12 Klíma Jaroslav SKV Praha 4-17 7-14 31
13 Šaňková Dana 10-11 11-10 21
14 Herodes Petr SK Moravia Brno 3-18 18
15 Běleš Radim 5-16 16
16 Pauzar Pavel 6-15 15
17 Petřvalský Dušan SK Moravia Brno 6-15 15
18 Pobucký Martin 6-15 15
19 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb 7-14 14
20 Husák David 8-13 13
21 Markalous Martin SKV Praha 9-12 12
22 Macíček Libor SK Moravia Brno 10-11 11
23 Zelenka Jaroslav 11-10 10
24 Kamenec Pavel SK Moravia Brno 12-9 9
25 Sivera Luděk SK Moravia Brno 13-8 8
26 Tesař Pavel SK Moravia Brno 14-7 7
27 Jonák Petr SK Moravia Brno 15-6 6


BRNO - C skupina Mentznerová Beáta, Valachová Monika a Herodes Petr

Aktualizováno ( Středa, 21 listopad 2018 )
 
< Předch.   Další >
Joomla School Template by Joomlashack
School Joomla Templates and Joomla Tutorials