STOLNÍ TENIS - Konečné pořadí Českého poháru pro rok 2017
Sobota, 04 listopad 2017

Konečné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2017.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Žák Jiří SK Moravia Brno 1-20 2-19 2-19 2-19 1-20 2-19 1-20   1-20 99
2 Suchánek Jiří SKST Liberec 3-18 1-20 1-20 8-13 3-18 3-18 2-19 4-17 3-18 95
3 Trávníček Boris SK Moravia Brno   3-18 8-13 6-15     3-18 1-20 4-17 88
4 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno 5-16 4-17 4-17 4-17 2-19 9-12 5-16 6-15 5-16 86
5 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 8-13 7-14 5-16 16-5 4-17 11-10 4-17 3-18 6-15 83
6 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 2-19 8-13   7-14   6-15 9-12 8-13   74
7 Fiala Pavel SKV Praha 12-9 9-12 12-9 15-6 7-14   6-15 7-14 9-12 67
8 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 9-12     5-16   4-17   5-16   61
9 Gronych Jiří SKV Ostrava 15-6 15-6 13-8 12-9 6-15 8-13 8-13 11-10   60
10 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 10-11 12-9       7-14 11-10 10-11 8-13 59
11 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8   11-10 13-8 5-16 12-9 12-9   7-14 58
12 Mrázek Jan SKV Praha 6-15     9-12   5-16 7-14     57
13 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice     6-15 10-11 10-11 13-8   13-8 10-11 56
14 Harant Tomáš SKVZR Cheb 11-10 11-10 10-11 14-7 8-13 15-6 10-11     55
15 Krejčí Milan SKV Praha 14-7 14-7 9-12 18-3 9-12 10-11 14-7 12-9 12-9 53
16 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 4-17 5-16   3-18           51
17 Kadlík Vladimír SK Moravia Brno 7-14 6-15 3-18             47
18 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 17-4 10-11 14-7 17-4 11-10 14-7 13-8 14-7 13-8 44
19 Tauš René SKST Liberec       1-20   1-20       40
20 Stefanu Michal SK Nové Město nad Metují               2-19 2-19 38
21 Zvolánek Martin SKV Ostrava     7-14 11-10       9-12   36
22 Tláskal Vladimír SKV Nezlomení Pardubice 16-5 13-8               13
23 Trčka Lubomír SKV Otrokovice                 11-10 10

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 1-20 1-20   1-20   1-20 1-20 1-20 1-20 100
2 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice   3-18   3-18 1-20 2-19 3-18 2-19 10-11 94
3 Pleva Jiří SKV Ostrava 3-18 2-19 2-19 4-17   4-17 2-19 4-17 5-16 92
4 Zelený Aleš SKV Praha 17-4 4-17 1-20 2-19 3-18 10-11 8-13 6-15 11-10 89
5 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno 4-17 6-15   5-16   3-18 5-16 8-13 2-19 86
6 Melkus Ivo SK Moravia Brno 7-14 5-16 3-18 11-10   7-14   12-9 3-18 80
7 Kalousek Miloš SKVZR Cheb 5-16   5-16 6-15 2-19 8-13       79
8 Hůlka Bohuslav SKV Praha 16-5 7-14 9-12 16-5 4-17 9-12 6-15 7-14 6-15 75
9 Vondráček Michal SKV Praha 9-12 10-11 4-17 14-7   5-16 9-12   4-17 74
10 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice   9-12 6-15 7-14 5-16   7-14 14-7 7-14 73
11 Skyba Radek SK Vřesina LT 8-13   12-9     11-10 4-17 5-16 9-12 68
12 Danko Štefan SKV Praha 6-15   10-11 8-13 7-14 16-5   9-12 14-7 65
13 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno 2-19           12-9 3-18 8-13 59
14 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 10-11 13-8 11-10 13-8 6-15   11-10 15-6 13-8 54
15 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno 11-10 16-5 8-13 10-11 11-10 17-4 13-8 11-10 15-6 54
16 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice   15-6 13-8 9-12 9-12 14-7   10-11   50
17 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 13-8 8-13 14-7   12-9 13-8 10-11   17-4 49
18 Antonín Jiří SKV Ostrava 15-6 12-9 7-14 17-4   12-9   17-4 12-9 47
19 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 14-7 11-10   12-9 10-11 18-3 14-7 16-5 16-5 44
20 Zajpt Tomáš SKV Ostrava         8-13 6-15   13-8   36
21 Hora Antonín SKV Ostrava 12-9 14-7 15-6 15-6   15-6 15-6     34

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Klatovy Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Kožuch Adam SKV Ostrava 1-20 1-20   1-20     1-20 1-20 1-20 100
2 Adámek Aleš SKV Ostrava 4-17 2-19 3-18 5-16 1-20 1-20 2-19 4-17   96
3 Řezníček Marcel SKV Ostrava 3-18 5-16 2-19 4-17 2-19   4-17 3-18 2-19 93
4 Urban Pavel SKV Praha 2-19   1-20 3-18 4-17 2-19   6-15   93
5 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta 5-16 3-18   2-19 7-14   3-18 2-19 3-18 92
6 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 6-15   9-12 7-14 3-18 3-18   5-16 5-16 83
7 Pachomov Maxim SKV Ostrava 8-13   4-17 6-15 6-15   5-16   4-17 80
8 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují 10-11   7-14         8-13 6-15 53
9 Klíma Jaroslav SKV Praha     5-16   5-16     7-14   46
10 Pokorná Michaela SKV Ostrava   11-10         7-14   13-8 32
11 Blecha Petr         8-13   4-17       30
12 Drozd David               6-15   9-12 27
13 Kudláček Jaroslav SK Moravia Brno 9-12 8-13               25
14 Smažák Marek SKV Ostrava 12-9 9-12               21
15 Procházka Ondřej     4-17               17
16 Sivera Luděk SK Moravia Brno 11-10               14-7 17
17 Hublová Veronika ParaCentrum Fenix       9-12         16-5 17
18 Macíček Libor SK Moravia Brno   6-15               15
19 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb     6-15             15
20 Kozák Lukáš   7-14                 14
21 Běleš Radim     7-14               14
22 Kolaříková Simova SK Moravia Brno                 7-14 14
23 Zelenka Jaroslav       8-13             13
24 Husák David               8-13     13
25 Šeďa Petr SK Moravia Brno                 8-13 13
26 Novotný Vladimír                 9-12   12
27 Pobucký Martin     10-11               11
28 Kalousek Lubomír TJ Sokol Lovčičky                 10-11 11
29 Pauzar Pavel                   11-10 10
30 Macháček Libor                   12-9 9
31 Pantůčková Marta                   15-6 6

 

Aktualizováno ( Úterý, 07 listopad 2017 )