STOLNÍ TENIS - Průběžné pořadí Českého poháru pro rok 2018
Neděle, 30 září 2018

Průběžné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2018.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Trávníček Boris SK Moravia Brno 1-20 1-20 2-19 2-19 1-20 1-20 99
2 Suchánek Jiří SKST Liberec 6-15 2-19 7-14 3-18 1-20 2-19 2-19 2-19 96
3 Žák Jiří SK Moravia Brno 3-18 5-16 6-15 1-20 3-18 4-17 4-17 1-20 93
4 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 2-19 3-18 5-16 3-18 3-18 89
5 Mrázek Jan SKV Praha 8-13 4-17 3-18 4-17 7-14 79
6 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 5-16 6-15 6-15 5-16 7-14 76
7 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 9-12 8-13 8-13 8-13 6-15 6-15 3-18 74
8 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 4-17 2-19 5-16 4-17 69
9 Gronych Jiří SKV Ostrava 7-14 9-12 11-10 10-11 8-13 7-14 6-15 68
10 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8 7-14 9-12 9-12 10-11 8-13 62
11 Fiala Pavel SKV Praha 16-5 10-11 7-14 9-12 10-11 8-13 61
12 Krejčí Milan SKV Praha 11-10 10-11 12-9 14-7 14-7 5-16 9-12 10-11 60
13 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 15-6 13-8 7-14 11-10 11-10 5-16 58
14 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 10-11 15-6 15-6 11-10 13-8 10-11 4-17 57
15 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice 12-9 12-9 13-8 15-6 11-10 12-9 11-10 47
16 Harant Tomáš SKVZR Cheb 14-7 14-7 12-9 9-12 12-9 44
17 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice 11-10 13-8 8-13 9-12 43
18 Pleva Jiří SKV Ostrava 14-7 16-5 12-9 6-15 36
19 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno 4-17 5-16 33
20 Tauš René SKST Liberec 1-20 20

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno 2-19 2-19 1-20 1-20 10-11 5-16 1-20 98
2 Zvolánek Martin SKV Ostrava 1-20 2-19 1-20 1-20 2-19 98
3 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 2-19 3-18 4-17 3-18 3-18 4-17 90
4 Melkus Ivo SK Moravia Brno 5-16 5-16 3-18 6-15 4-17 2-19 6-15 86
5 Kalousek Miloš SKVZR Cheb 1-20 2-19 4-17 5-16 72
6 Hůlka Bohuslav SKV Praha 4-17 13-8 7-14 6-15 3-18 72
7 Řezníček Marcel SKV Ostrava 1-20 8-13 9-12 11-10 9-12 9-12 8-13 70
8 Zelený Aleš SKV Praha 3-18 4-17 5-16 3-18 69
9 Skyba Radek SK Vřesina LT 5-16 7-14 6-15 8-13 10-11 69
10 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 6-15 12-9 4-17 10-11 5-16 68
11 Adámek Aleš SKV Ostrava 7-14 9-12 6-15 11-10 12-9 14-7 12-9 7-14 65
12 Kožuch Adam SKV Ostrava 7-14 5-16 7-14 4-17 61
13 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice 11-10 8-13 8-13 8-13 11-10 13-8 59
14 Vondráček Michal SKV Praha 3-18 7-14 8-13 9-12 57
15 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice 7-14 12-9 9-12 11-10 10-11 56
16 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno 6-15 2-19 6-15 49
17 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno 10-11 9-12 13-8 13-8 12-9 48
18 Danko Štefan SKV Praha 10-11 13-8 12-9 11-10 38
19 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 8-13 13-8 21

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Antonín Jiří SKV Ostrava 1-20 1-20 2-19 1-20 1-20 1-20 2-19 100
2 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 2-19 2-19 1-20 2-19 1-20 4-17 3-18 3-18 97
3 Hora Antonín SKV Ostrava 3-18 3-18 4-17 5-16 1-20 89
4 Pachomov Maxim SKV Ostrava 5-16 4-17 6-15 4-17 3-18 5-16 4-17 5-16 85
5 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 4-17 3-18 6-15 3-18 6-15 83
6 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují 7-14 9-12 8-13 10-11 8-13 63
7 Urban Pavel SKV Praha 5-16 7-14 5-16 6-15 61
8 Zajpt Tomáš SKV Ostrava 3-18 2-19 2-19 56
9 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta 6-15 2-19 4-17 51
10 Horský Petr SKV Nezlomení Pardubice 5-16 8-13 7-14 43
11 Blecha Petr 6-15 9-12 11-10 37
12 Klíma Jaroslav SKV Praha 4-17 7-14 31
13 Běleš Radim 5-16 16
14 Pobucký Martin 6-15 15
15 Pauzar Pavel 6-15 15
16 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb 7-14 14
17 Husák David 8-13 13
18 Markalous Martin SKV Praha 9-12 12
19 Šaňková Dana 10-11 11
20 Zelenka Jaroslav 11-10 10
Aktualizováno ( Sobota, 27 říjen 2018 )