STOLNÍ TENIS - Průběžné pořadí Českého poháru pro rok 2018
Sobota, 12 květen 2018

Průběžné pořadí Českého poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2018.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Nacházel Filip HK Euro-Club Handicap Jilemnice 2-19 3-18 5-16             53
2 Žák Jiří SK Moravia Brno 3-18 5-16 6-15             49
3 Mrázek Jan SKV Praha 8-13 4-17 3-18             48
4 Suchánek Jiří SKST Liberec 6-15 2-19 7-14             48
5 Trávníček Boris SK Moravia Brno   1-20 1-20             40
6 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 9-12 8-13 8-13             38
7 Hadrava Jaroslav TJ Sokol Lhůta 4-17   2-19             36
8 Gronych Jiří SKV Ostrava 7-14 9-12 11-10             36
9 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 13-8 7-14 9-12             34
10 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 5-16 6-15               31
11 Krejčí Milan SKV Praha 11-10 10-11 12-9             30
12 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice 12-9 12-9 13-8             26
13 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice 10-11 15-6 15-6             23
14 Tauš René SKST Liberec 1-20                 20
15 Zmrzlý Karel SK Moravia Brno     4-17             17
16 Fiala Pavel SKV Praha 16-5   10-11             16
17 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 15-6 13-8               14
18 Harant Tomáš SKVZR Cheb   14-7 14-7             14
19 Pleva Jiří SKV Ostrava 14-7 16-5               12
20 Caha Patrik SKV Nezlomení Pardubice   11-10               10

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Melkus Ivo SK Moravia Brno 5-16 5-16 3-18             50
2 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 6-15 12-9 4-17             41
3 Adámek Aleš SKV Ostrava 7-14 9-12 6-15             41
4 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno   2-19 2-19             38
5 Ribka Bohuslav SKV Ostrava 2-19 3-18               37
6 Zelený Aleš SKV Praha 3-18 4-17               35
7 Řezníček Marcel SKV Ostrava 1-20 8-13               33
8 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice   11-10 8-13             23
9 Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno   10-11 9-12             23
10 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice 8-13 13-8               21
11 Zvolánek Martin SKV Ostrava   1-20               20
12 Kalousek Miloš SKVZR Cheb     1-20             20
13 Hůlka Bohuslav SKV Praha 4-17                 17
14 Skyba Radek SK Vřesina LT     5-16             16
15 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno   6-15               15
16 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice     7-14             14
17 Kožuch Adam SKV Ostrava   7-14               14

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Cheb Plzeň Jilemnice Praha Ostrava Pardubice Brno Body
1 Antonín Jiří SKV Ostrava 1-20 1-20 2-19             59
2 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 2-19 2-19 1-20             58
3 Hora Antonín SKV Ostrava 3-18 3-18 4-17             53
4 Pachomov Maxim SKV Ostrava 5-16 4-17 6-15             48
5 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují   7-14 9-12             26
6 Zajpt Tomáš SKV Ostrava     3-18             18
7 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 4-17                 17
8 Urban Pavel SKV Praha     5-16             16
9 Horský Petr SKV Nezlomení Pardubice   5-16               16
10 Pobucký Martin     6-15               15
11 Blecha Petr   6-15                 15
12 Hrbek Miroslav SKVZR Cheb     7-14             14
13 Husák David       8-13             13
14 Šaňková Dana       10-11             11
15 Zelenka Jaroslav       11-10             10
Aktualizováno ( Pondělí, 09 červenec 2018 )