KB ČESKÝ POHÁR - konečné výsledky pro rok 2018

KB ČESKÝ POHÁR

KONEČNÉ VÝSLEDKY ZA ROK 2018


Výsledky ženy

Poř. Jméno závodníka Sportovní klub Skupina PARDUBICE OLOMOUC OLOMOUC. OSTRAVA PRAHA PARDUBICE. Celkem
1 OBROVÁ Miroslava AK Olomouc F56 11   10 9 9 12 51
2 KACANU Eva AK Olomouc F54 10 5 9 8 8 10 50
3 MUZIKOVÁ Anna SC JÚ Praha F32 8 4 7 7 7 11 44
4 NOVÁKOVÁ Kateřina SC JÚ Praha F55 9 3 5 5 5 9 36
5 MARCANÍKOVÁ Anna AC Wozmeni Zlín F33 6   6 6 6 8 32
6 MOŠOVSKÁ Rozálie SC JÚ Praha F54 5   8 4   7 24
7 MORCINKOVÁ Lenka AC Wozmeni Zlín F34 3   3 2 2 3 13
8 ČELANSKÁ Barbora SC JÚ Praha F32 7   4       11
9 ŽIDLICKÁ Kristina Atletika Ostrava ZTP F56       3 3 5 11
10 UČŇOVÁ Adéla SC JÚ Praha F55         4 6 10
11 PÍSAŘÍKOVÁ Vendula Atletika BB Pardubice F32 4         4 8
12 KVAPILOVÁ Eva AK Olomouc F31 1 1 1 1 1 1 6
13 SEKYROVÁ Adéla AK Olomouc F32   2 2       4
14 ČUBOŇOVÁ Ludmila Atletika Ostrava ZTP F34 2         2 4

Výsledky muži

Poř. Jméno závodníka Sportovní klub Skupina PARDUBICE OLOMOUC OLOMOUC. OSTRAVA PRAHA PARDUBICE. Celkem
1 ZACH Martin Atletika BB Pardubice F51 20 9 15 15 14 24 97
2 BĚLEŠ Radim SK Nové Město n. M. F51 17 13 16 17 10 22 95
3 KISÝ Aleš SK Nové Město n. M. F53 18 11 14 18 12 21 94
4 PETROUŠ Jaroslav Atletika BB Pardubice F57 15 10 11 16 11 23 86
5 VANĚK Jan Atletika BB Pardubice F51 19 12 12   15 20 78
6 ENGE Michal Atletika BB Pardubice F51 16   13   13 19 61
7 LIŠKA Přemysl AC Wozmeni Zlín F57 9 7 6 12 8 14 56
8 ROTTER Michal AK Olomouc F55 11 5 7 13   11 47
9 VÁGNER Jiří Atletika BB Pardubice F51 14 8 9     15 46
10 BLÁHA Milan SK Nové Město n. M F54 13   10     16 39
11 BROŹ Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F53 8 6   10 5 10 39
12 KADLÍK Vladimír SK Moravia Brno F54 6 4 3 6 7 9 35
13 ZVOLÁNEK Martin SK Nové Město n. M. F51       14   18 32
14 ŠTIAK Josef SK Nové Město n. M. F56         9 17 26
15 KONEČNÝ Vojtěch Atletika Ostrava ZTP F52 10   5 11     26
16 NÁČIN Stanislav AC Wozmeni Zlín F54 7   4 9 6   26
17 NĚMEČEK Jan Atletika BB Pardubice F54 12         12 24
18 ŠČAMBURA Dušan AK Olomouc F55     8     13 21
19 VARTOŇ Filip AK Olomouc F52 5 3 2 7     17
20 GRUSZEWSKI Josef Atletika Ostrava ZTP F51       8   8 16
21 MAJO Jan Atletika Ostrava ZTP F34       5 4 7 16
22 ŽÍDEK David Atletika Ostrava ZTP F53       4 3 4 11
23 KUNC Lukáš AK Olomouc F55   1       6 7
24 HORSKÝ Petr Atletika BB Pardubice F55 2         5 7
25 ŠTĚPJÁK Lukáš Atletika BB Pardubice F57 4 2 1       7
26 TEICHMAN Jaroslav Atletika Ostrava ZTP F34       3 2 2 7
27 KONEČNÝ Vladimír AC Wozmeni Zlín F34       2   3 5
28 HORSKÝ Marek Atletika Ostrava ZTP F34 1     1 1 1 4
29 URBANEC Lukáš Atletika Ostrava ZTP F52 3           3