Výsledkové listiny poháru vozíčkářů ve stolním tenisu pro rok 2019.

Výsledková listina - skupina A

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Semily Cheb Plzeň Žďár nad Sázavou Praha Jilemnice Ostrava Buňkov Brno Body
1 Trávníček Boris SK Moravia Brno 1-20 3-18 2-19                  57
2  Nacházel Filip  HK Euro-Club Handicap Jilemnice 2-19 4-17  1-20                  56 
3 Suchánek Jiří SKST Liberec 5-16 1-20 3-18                  54
4 Holík Vratislav SKV Nezlomení Pardubice 7-14 5-16 6-15                   45
5 Fiala Pavel SKV Praha 9-12 6-15 8-13                   40
6 Žák Jiří SK Moravia Brno 3-18 2-19                   37
7 Krejčí Milan SKV Praha 8-13 12-9 9-12                  34
8 Sucharda Jiří SKVZR Cheb 10-11 7-14 13-8                  33
9 Hudeček Vratisl. SKV Ostrava 11-10 10-11 14-7                  28
10 Zvolánek Martin SK Nové Město nad Metují   11-10 4-17                  27
11 Tesař Miloš HK Euro-Club Handicap Jilemnice   8-13 7-14                  27
12 Gronych Jiří SKV Ostrava   9-12  11-10                  22
13 Ribka Bohuslav SKV Ostrava   13-8 12-9                  17
14 Svatoš Petr TJ Sokol Lhůta 4-17                      17
15 Caha Parik SKV Nezlomení Pardubice     5-16                  16
16   Hadrava Jaroslav  TJ Sokol Lhůta 6-15                      15 
17 Suja Jan HK Euro-Club Handicap Jilemnice     11                  11
18 Procházka Vojtěch SK Moravia Brno 12-9                      9

 

Výsledková listina - skupina B

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Semily Cheb Plzeň Žďár nad Sázavou Praha Jilemnice Ostrava Buňkov Brno Body
1 Pleva Jiří SKV Ostrava 3-18 2-19 3-18                 55
2 Habětinková Spom. SKV Nezlomení Pardubice 5-16 4-17 5-16                  49
3 Antonín Jiří SKV Ostrava 9-12 5-16 6-15                  43
4 Řezníček Marcel SKV Ostrava 7-14 11-11 7-14                  39
5 Harant Tomáš SKVZR Cheb 1-20 3-18                   38
6 Mentznerová Beáta SKV Ostrava 10-11 7-14 8-13                 38
7 Hůlka Bohuslav SKV Praha 2-19   4-17                  36
8 Melkus Ivo SK Moravia Brno 6-15   2-19                  34
9 Vintrlík Ladislav SK Moravia Brno 8-13 1-20                   33
10 Vondráček Michal SKV Praha 4-17 8-13                   30
11 Kebísek Ivan TJ Invaclub Loštice 13-8 12-9 9-12                  29
12 Skyba Radek SK Vřesina LT 12-9 6-15                   24
13 Adámek Aleš SKV Ostrava 11-10 9-12                    22
14 Kalousek Miloš SKVZR Cheb     1-20                  20
15 Motyčka Lad. TJ Invaclub Loštice   11-10   11-10                 20
16 Hora Antonín SKV Ostrava 15-6   10-11                  17
17  Vašíček Vojtěch SK Moravia Brno 14-7 13-8                    15

 

Výsledková listina - skupina C

Pořadí Jméno Klub Hodonín Mohelnice Semily Cheb Plzeň Žďár nad Sázavou Praha Jilemnice Ostrava Buňkov Brno Body
1 Procházka Ondřej   4-17 1-20 2-19                  56
2 Pachomov Maxim SKV Ostrava 5-16 3-18 8-13                 47
3 Horský Petr     2-19 4-17                 36
4 Sejk Jan     7-14 9-12                 26
5 Pešek Vladislav SK Nové Město nad Metují   8-13  10-11                  24
6 Danko Štefan SKV Praha     1-20                  20
7 Herodes Petr  SK Moravia Brno 1-20                     20
8 Civiš Radovan TJ Sokol Lhůta 2-19                     19
9 Urban Pavel SKV Praha      3-18                  18
10 Valachová Monika TJ Sokol Lhůta  3-18                     18
11 Novák Pavel SK Moravia Brno   4-17                   17
12 Navrátil Stan. TJ Invaclub Loštice   5-16                    16
13 Zajpt Tomáš SKV Ostrava     5-16                 16
14 Tesař Pavel SK Moravia Brno 6-15                     15
15 Macíček Libor SK Moravia Brno   6-15                   15
16 Klíma Jaroslav SKV Praha     6-15                 15
17 Brejcha David  HK Euro-Club Handicap Jilemnice      7-14                 14
18 Pobucký Martin TJ Invaclub Loštice   9-12                   12
19 Jobák Miroslav SKV Praha     11-10                  10